050-999-2828

איטום אמבטיה

האיטום באמבטיה נהרס? רוצים להתקין אמבטיה חדשה וצריכים שירותי איטום? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו בפלומברים מספקים שירותי איטום אמבטיה בפריסה ארצית, אנו עושים זאת תוך מתן שירות אדיב ואיכותי המעניק תעודת אחריות בכתב בסיום כל עבודה, כל זאת במחיר הוגן ביחס למחירים השונים בשוק.

מבין החדרים השונים בבית חדר האמבטיה נחשב לאחד החדרים הפופולריים ביותר- החדר אליו אנו מגיעים בסוף יום העבודה או מתחילים את היום ולכן חשוב מאד להשקיע באיטום האמבטיה על מנת למנוע מצב של רטיבות ואי יכולת לעשות שימוש באמבטיה.  מומחים בתחום ידעו לבחור את החומרים המתאימים ביותר והטובים ביותר.

צריכים שירותי איטום אמבטיה? הגעתם לחברה המובילה בתחום האיטום!
איטום בשיטות המתקדמות ביותר שקיימות בשוק✅
אנו מתחייבים בכתב ל100% הצלחה✅
שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים ביותר✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לאטום את האמבטיה

איטום אמבטיה
איטום אמבטיה

עבודות שבצענו לאחרונה בתחום איטום אמבטיה

חברת פלמברים מתמחה במגוון רחב של עבודות בתחום איטום אמבטיה ומקלחונים : להלן מגוון שירותים שאנו מתמחים : איטום מקלחות בתים פרטים ובדירות , איטום אמבטיה אקרילית וחידוש איטום , איטום הרצפה בחדר שירותים ואמבטייה , תוכלו לקרוא עוד על עבודות אחרונות בטבלה שלפניכם מטווח מחירים סוגי עבודות והשירותים שבצענו.

השירות שבצענו:תיאור השירות:המחיר ששולם:
איטום אסלה באמבטיהאסלה בבניין דירות לאחר איתרו התקלה עם הלקוח הבנו שיש נזילה מאסלה ליד אמבטיה הורדנו את כל חומרי איטום הישנים אטמנו מחדש את כל הריצוף של אסלה לאחר שעות של עבודה החומר התייבש אין יותר נזילה הכל עובד פיקס הלקוח רוצה
טווח מחירים 250₪ - 450₪
איטום מקלחתהגענו לדירה שהמקלחת מוצפת לאחר בדיקה מקיפה מצאנו שיש נזילה גדולה באיטום המקלחת לאחר שהשתמשו בציוד מקצועי חומרים לאיטום מקלחת עבודה בוצעה לבהצלחהטווח מחירים 350₪ - 650₪
חידוש איטום אמבטיה
בצענו עבודה מקצועי באמבטיה ישנה בדירה שכורה הייתה נזילה יצאו מים לדר שירותים לאחר מספר שעות של עבודה התקלה סודרהטווח מחירים 250₪ - 550₪
איטום ריצפה לאמבטיההגענו לאמבטיה די חדשה בבית פרטי לאחר בדיקה מקיפה בדקנו את הריצוף באמבטיה לאחר מספר שעות של עבודה מקצועית עם ציוד מקיף התקלה נפתרה אין יותר נזילות בריצוף באמבטיה.טווח מחירים למטר עבודה 150₪ - 450₪
אמבטיה אקרילית הגענו לעבודה בדירה שכורה
אמבטיה אקרילית הייתה נזילה באמבטיה לאחר איתור תקלה ביצענו סילקון נגד חדירה למים לאחר מספר שעות שהחומר התייבש וסילוק החומר הישן אין יותר נזילה
טווח מחירים 350₪ - 650₪

הסרת חומרי האיטום הישנים

חדר האמבטיה נחשב לחדר המזרים מים בכל עת ולכן חשוב מאוד להקפיד על איטום איכותי במטרה למנוע מצב של רטיבות. במסגרת האיטום יש להיעזר בקבלנים מקצועיים אשר להם הבנה רחבה בתחום וביכולתם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר לרבות הכרת החומרים השונים. בשלב הראשון יש לוודא כי הקבלן דואג להסרה של חומרי האיטום הישנים, זאת כי חומרי איטום ישנים יכולים לדחות חומרי איטום אחרים והתוצאה תהיה נזילה חמורה ולכן יש לדאוג להסרת כל חומרי האיטום הקודמים.

הנחת חומרי האיטום

יתרה מכך חשוב מאד לוודא כי הקבלן דואג להניח את חומרי האיטום בזמן- משמעות הדבר היא כי הנחה מוקדמת של חומרי האיטום עשויה לגרום נזק. שימו לב, במידה והקבלן מעוניין להניח חומרים על בטון רטוב, עליו לוודא כי מדובר בחומרי איטום מתאימים להנחה על בטון רטוב כדוגמת חומרי איטום שליליים.  עוד נציין כי יש להבחין בין בניית דירה לבין הליך שיפוץ.

נציין כי כאשר מדובר על רכישת דירה מקבלן האיטום צריך להתבצע כמה שיותר מוקדם לפני הכניסה לדירה.  אם החלטתם לערוך שיפוץ בבית, הרי חשוב ביותר לדאוג להזמנה של קבלן שיפוצים בחדר האמבטיה מוקדם.

השפעת הריצוף על איטום חדר האמבטיה

נדגיש כי קיימים סוגי ריצוף שונים בחדר האמבטיה כאשר כל אחד מהסוגים השונים משפיע בצורה שונה על האיטום. נציין כי קיימים ריצופים המתאימים לחלל אמבטיה רטוב ואילו סוגי ריצוף אחרים עשויים להינזק בקלות במקום רטוב. במידה ובחרתם לשלב מקלחון במקום אמבטיה, ההמלצה היא לבצע איטום בחלק התחתון של המקלחון – אותו חלק המחבר לריצוף המחודש.

במקרה הזה, קבלן האיטום יעשה שימוש בחומרים אחרים. על מנת להבטיח שקט נפשי, ההמלצה היא לבחור קבלן איטום אשר יש ביכולתו את כל הידע והפרטים על מנת לבצע את הליך האיטום בצורה הטובה ביותר. כך השכנים שלכם לא יתלוננו על הליך לא מקצועי מספיק.

איטום בסיקה

חומר בשם סיקה מיועד לצורך איטום אמבטיה. מדובר בחומר הכולל אבקה ונוזל המגיעים בצורה נפרדת ומעורבבים בעת האיטום. חומר זה מגיע בשני גוונים שונים לבן ואפור כאשר בשני הגוונים נעשה שימוש במסגרת הליך האיטום. במסגרת האיטום ייעשה שימוש בשתי שכבות. טרם הנחת השכבה הראשונה הקבלן ירטיב את הבטון ואת החומר יקפיד לשים באמצעות שימוש במברשות גסות. כאשר מדובר בשטחים גדולים קיימת אפשרות לעשות שימוש בריסוס.

השכבה הראשונה תכלול את הצבע הלבן ולאחר מכן יש להמתין עד לייבוש החומר ולמרוח את השכבה השנייה בצבע אפור. לאחר האיטום באמצעות החומר יש לבצע הליך בשם אשפרה- הרטבת החומר מספר פעמים ביותר על מנת לשמור על הלחות.

מחיר איטום אמבטיה

איטום אמבטיה נחשב להליך מורכב אשר כולל מספר שלבים ובחירת חומרי איטום איכותיים. במידה  והקבלנים הציעו לכם הצעת מחיר נמוכה, הרי לא כדאי לקחת את ההצעה שלהם אלא לחשוב מספר פעמים. שימו לב כי הליך הנעשה בצורה חובבנית עשוי לגרום נזקים רבים ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק לפני שאתם בוחרים בהצעה זולה. הזכרנו את העובדה כי חדר האמבטיה כולל לא מעט רטיבות ולחות ולכן מדובר בחומרי איטום שאינם רגילים אלא חומרי איטום מיוחדים.

איטום האמבטיה כולל מספר שלבים ובין היתר שלב ההכנה וגם ניקוי הרצפה וצינורות הבטון וכן את שלב האיטום עצמו אשר כולל בין היתר מריחה של שתי שכבות. מחיר איטום של חדר האמבטיה מתחיל מ1,400 ש"ח ויכול להגיע גם למחיר של 3,000 ש"ח. ההמלצה היא לבצע סקר מקיף בין הקבלנים השונים ולבקש הצעת מחיר טרם קבלת ההחלטה.

איטום בהתאם להנחיות היצרן

על מנת ליהנות מהליך איטום אפקטיבי לאורך זמן רב, קיימת חשיבות רבה לבחור את קבלן האיטום המקצועי ביותר בתחום. קבלן מקצועי יקפיד על הוראות איטום בהתאם להנחיות היצרן. כאשר אין הקפדה על הוראות איטום בהתאם להנחיות היצרן התוצאה עשויה להיות פגיעה חמורה באיטום. ההמלצה היא לבקש מהקבלן מפרט מסודר ובו כל החומרים אשר בהם הוא יעשה שימוש על מנת להיות רגועים ולדעת בדיוק באילו חומרים מדובר.

במסגרת החתימה עם הקבלן, כדאי להוסיף סעיף של מעבר על הנתונים ביחד עימו על מנת שתבינו בדיוק במה מדובר ותהיה לכם הזדמנות לשאול שאלות רבות. יתרה מזאת, כדאי לבקש מהקבלן לבדוק את תאריך ייצור החומרים ולוודא כי אין מדובר בחומרים שהם פג תוקף ואסורים לשימוש. במרבית המקרים קיימת אפשרות למכור את החומרים עד שנה מתאריך הייצור. עוד חשוב לדרוש מהקבלן לא לקנות חומרי איטום אשר עמדו בשמש.

כל המומחים במקום אחד

כאשר מדובר על חדר האמבטיה אין מקום לטעויות וחשוב מאד לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. קבלני איטום אשר בקיאים בעבודתם ומכירים היטב את חומרי האיטום השונים המצויים בשוק. חומרי איטום הנחשבים איכותיים ביותר לביצוע איטום האמבטיה למשך תקופה ארוכה ללא דאגות.

מחפשים קבלני איטום אמבטיה? אצלנו באתר תמצאו את כל המומחים בתחום במקום אחד. מדובר במומחים בעלי ניסיון רב בתחום ומקצועיות מהמעלה הראשונה. המומחים באתר הינם בעלי מקצוע אשר להם רף גבוה בכל הקשור לעבודות איטום ואתם יכולים להיות בטוחים כי הם יעניקו לכם מענה מקיף.

Call Now Button