050-999-2828

איטום גגות

רוצים לאטום את גג המבנה בצורה הטובה והיעילה ביותר? הגעתם למומחים בתחום! אנחנו בפלומברים מבצעים איטום גגות בשיטות המתקדמות ביותר, בזכות שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים ביותר, אנו מסוגלים להבטיח 100% תוצאות הצלחה בכל עבודת איטום, אנו נעניק לכם את תעודת האחריות בכתב בסיום העבודה.

הבית שלנו מהווה את המקום הבטוח שלנו, מקום אליו תמיד כיף לחזור מחדש. מדובר במקום בו אנו נמצאים עם האנשים היקרים לנו ביותר – בני המשפחה שלנו.  על מנת שהשהייה בבית תהיה נעימה ומאפשרת להמשיך את מסורת האירוח של חברים, יש לשמור על הבית מפני מצבים של נזילות או דליפות ולדאוג לחזק את הבית באמצעות איטום גגות.

צריכים שירותי איטום גגות? הגעתם לחברה המובילה בתחום האיטום!
איטום בשיטות המתקדמות ביותר שקיימות בשוק✅
אנו מתחייבים בכתב ל100% הצלחה✅
שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים ביותר✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לאטום את הגגות

איטום גגות
איטום גגות

שיטות לאיטום גגות

קיימות מספר שיטות לאיטום גגות בצורה מדויקת. נציין כי כל שיטה אינה דומה לאחרת וחשוב לבחור את השיטה המתאימה ביותר.  אחת השיטות הפופולריות ביותר היא איטום גגות בזפת ולאחר מכן סיוד של הגג. השיטה השנייה היא איטום באמצעות יריעות ביטומניות.

איטום באמצעות זפת: את הזפת יש לחמם לטמפרטורה הרצויה במטרה לקבל מרקם צמיגי המיועד לאטום את הגג בצורה טובה ולמנוע סדקים ופתחים. במסגרת האיטום יש לדאוג לאיטום של הגג בצורה מושלמת ולוודא כי אין חפצים או עלים המפריעים בגג. בשלב הבא יש לדאוג לשטיפה של הגג ולהמתין לשלב בו המים יתייבשו ולכן ההמלצה היא לבצע את הליך האיטום בעונת הקיץ רגע לפני הגשמים.

איטום באמצעות יריעות ביטומניות: במסגרת הפעולה יש לדאוג ולסדר את היריעות אחת על גבי השנייה טרם ההלחמה. בשלב הבא יש לדאוג למריחה של חומר הדבקה וחימום היריעות תוך ביצוע הדבקה נקודתית וחזקה. שימו לב, מדובר בשיטה הדורשת ניסיון רב בשל מורכבותה ולכן יש לבחור את קבלני האיטום המקצועיים ביותר לביצוע העבודה.

שירותים איטום גגות שביצענו לאחרונה

אנו בפלומברים נקראים לבצע עבודות איטום גגות בכל חלקי הארץ במגוון רחב של עבודות לדוגמה : זפת לבניין מגורים ומשרדים תיקון גגות החלפת רעפים , לפניכם טבלה מקצועית שבה ניתן לראות חלק מעבודות איטום גגות שביצענו לאחרונה.

השירות שבצענו:תיאור השירות:המחיר ששולם:
איטום גגות בבית פרטיהגענו לבית פרטי עם גג רעפים ישן היו הרבה חורים ורעפים שבורים לאחר בדיקה מקיפה החלפנו 7 מטר בגגטווח מחירים למטר 300₪ - 450₪
זיפות גגותהגענו לבניין מגורים ביצענו זיפות לגג החלפת יריעות לחדשות זמן עבודה יום שלם עבודה מקצועית צוות עובדיםטווח מחירים למטר עבודה 300₪ - 550₪
איטום מרפסת מרוצפת
הגענו לדירת גן לאחר איתרו התקלה פירוק הריצוף הקיים במרפסת, איטום מחדש לכל המרפסת והדבקת ריצוף חדש
טווח מחירים למטר עבודה 250₪ - 450₪
תיקון והחלפת מרזבים
טיפול במרזבים פנימיים וחיצוניים הגענו לבית פרטי לאחר בדיקה מקיפה בצענו עבודות של החלפת חלק מהמרזבים טווח מחירים למטר 250₪ - 450₪
איטום קירות בסנפלינג

הגענו למשרד בניין קומות ביצענו איטום קיר לחלונות וקירותטווח מחירים למטר 250₪ - 550₪

איטום גגות מחיר

נציין כי השיטות השונות וכך גם המחיר. פריסת יריעות ביטומניות נחשבת יקרה יותר בהשוואה לאיטום באמצעות זפת. איטום באמצעות זפת מתחיל ב28 ש"ח עבור מטר ואילו איטום באמצעות יריעות עשוי להגיע ל-70 ש"ח עבור מטר. קיימים הבדלים במחירים בשל עמידות החומרים וכמובן הזמן הנדרש לביצוע העבודה.

השוואה באיטום גגות

איטום מהווה עניין הנדסי מקיף למדי ולכן יש חשיבות רבה לבחור את בעלי המקצוע הטובים ביותר לביצוע העבודה. מדובר בנושא מורכב אשר יש להביא בחשבון מספר פרמטרים במסגרת העבודה וכמובן לקחת בחשבון כי עשויות להיות הפתעות במסגרת העבודה. חשוב ביותר לבחור את בעלי המקצוע אשר יעשו שימוש בחומרים המתאימים והאיכותיים ביותר- איטום גגות אשר יבוצע על ידי מקצוענים אשר להם הכשרה מתאימה יוביל לתוצאות איכותיות.

ניסיון באיטום גגות

על מנת לבצע את הליך איטום גגות בצורה מקצועית יש לבחור את בעלי המקצוע אשר להם ניסיון רב בתחום. כמות הניסיון לביצוע העבודה מהווה פרמטר חשוב וחיוני להצלחת ההליך. יש לזכור כי לא כי מי שמגדיר את עצמו כמומחה הוא באמת כך ויש לו את הניסיון הדרוש בתחום. מכאן, יש לוודא כי אותו בעל המקצוע ביצע עבודות מהסוג הזה פעמים רבות. איטום אינו הליך פשוט אלא הליך הדורש הבנה וביצוע פעולות שונות ולכן על בעל המקצוע לדעת להבחין בין החומרים השונים המיועדים לאיטום הגגות.

הסמכה באיטום גגות

אם הזכרנו את הניסיון, הרי מלבד הניסיון חשוב לוודא כי בעל המקצוע אכן מחזיק בהסמכה הדרושה לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. זאת ועוד, במקרה של איטום גגות יש לוודא כי בעל המקצוע אכן מחזיק בהסכמה הדרושה לביצוע עבודות בגובה.

משמעות הדבר כי הוא בוגר קורס בתחום עבודה בגובה ועבר הסמכה לביצוע עבודה הכוללת איטום בגובה. במקרה בו בעל המקצוע אינו עונה לכם בצורה ישירה אלא מנסה לחמוק מהעניין, ההמלצה היא לבחור בעל מקצוע אחר כי יש להניח שהוא לא ממש מחזיק בהסמכה הדרושה.

חברת איטום גגות מוכרת

אחד הלבטים בבואנו לבחור איש מקצוע קשור בבחירת חברת איטום מוכרת בתחום. על מנת ליהנות משקט נפשי ולדעת כי בחרתם את אנשי המקצוע הטובים ביותר, כדאי ללכת על בטוח ולבחור אנשי מקצוע אשר מוכרים בתחום ויכולים להעיד על כך קהל הלקוחות שלהם. כאשר אתם בוחרים את אנשי המקצוע המוכרים בתחום, אתם יכולים לדעת כי העבודה תהיה עבודה טובה.

איטום גג מרוצף

גגות מרוצפים לעתים זקוקים לאיטום מחדש ולכן אין לדחות את המשימה אלא להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר. במקרה בו יש צורך לפרק את הריצוף הקיים במטרה לבצע איטום חדש, כדאי לבחור את החברה המקצועית ביותר.

חברה מקצועית תדע להסתכל על התמונה הכללית לטווח הרחוק- ביצוע העבודה כעת יחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה. ישנם מקרים בהם כדאי להשקיע באיטום של גגות מרוצפים בצורה יסודית על מנת למנוע מצב של עוגמת נפש.

כמה זמן לוקח לאטום גג

אחת השאלות הפופולריות ביותר היא מתי הזמן הטוב ביותר לבצע איטום גגות? התשובה היא כי כדאי לבצע את ההליך לפני סיום עונת הקיץ כאשר מזג האוויר די נעים ואין גשמים. בעונת החורף כאשר מתחילים הגשמים לא יהיה ניתן לבצע את עבודות האיטום בשל הרטיבות של הגג ואז יהיה צורך לחכות לקיץ הבא ובינתיים עשויים להיגרם נזקים שונים כמו רטיבות או דליפות. יתרה מזאת, יש לקחת בחשבון את הזמן אשר לוקח לחומרי האיטום להתייבש ולכן כדאי להיערך לאיטום לקראת סיומה של עונת הקיץ.

איטום מקצועי

איטום גגות מקצועי מצריך פגישה עם אנשי המקצוע בתחום על מנת לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר למשימה. היות ומדובר על הבית שלכם, חשוב מאד להתרשם ולפגוש את איש המקצוע. כדאי להיפגש עם מספר אנשי מקצוע במטרה לקבל הצעת מחיר ולוודא כי הם אכן מומחים בתחום. איש מקצוע אשר בוחר לנקוב במחיר טרם ביצוע בעבודה אינם גורם מקצועי אשר אתם רוצים לשכור את השירות שלו.

Call Now Button