050-999-2828

איטום חלונות

צריכים לאטום את קירות המבנה מפני חדירה של מים? הגעתם לחברה המובילה בתחום! איטום חלונות בשיטות מתקדמות, במחיר הוגן ביחס למחירי השוק ועם 100% הצלחה (באחריות) תוכלו לקבל רק אצלנו. אנו בפלומברים מספקים שירותי איטום לכל סוגי החלונות בפריסה ארצית כבר מספר רב של שנים, אנו מתמחים בפתרון כל בעיות האיטום.

החלונות בבית נחשבים למקום בו יש להקפיד על איטום ברמה המקצועית ביותר אשר תעשה על ידי מומחים בתחום. בפתחים של החלונות יש לא מעט בעיות העשויות לגרום לרטיבות ולכן אין לדחות את האיטום אלא לבצע את האיטום כמה שיותר מוקדם.

צריכים שירותי איטום חלונות? הגעתם לחברה המובילה בתחום האיטום!
איטום בשיטות המתקדמות ביותר שקיימות בשוק✅
אנו מתחייבים בכתב ל100% הצלחה✅
שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים ביותר✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לאטום את החלונות

איטום חלונות
איטום חלונות

עבודות שספקנו באיטום חלונות לאחרונה

חברת פלמברים מספקת מגוון רחב של עבודות של איטום חלונות כיס אלומיניום , נגד מים ורעש תיקון בעיות איטום בכל סוגי החלונות לבתים ומשרדים איתור ותיקון נזילת מים תוכלו לקרוא בטבלה את טווח מחירים שלנו עבודות שספקנו לאחרונה באיטום מקצועי בכל סוגי החלונות.

השירות שבצענו:תיאור השירות:המחיר ששולם:
איטום חלונות עם נזילת מיםבתקופות בחורף הגשם חודר גם לחלונות והמים נכנסים לחדרים או לסלון לאחר בדיקה מקצועית איתרנו את התקלה ואטמנו את חלונות מחדש הכל תקין.טווח מחירים 300₪ - 450₪
איטום חלונות נגד רוחהגענו לדירה פרטית עם מספר חלונות בבית בתקופת החורף יש רעש חזק עם רוח לאחר בדיקת החלונות מצאנו שכל הגומיות איטום וגומיות כל לא חזקים אין איטום טוב לחלונות בצענו עבודה לאחר שימוש בציוד ובכלים שלנו תקלה טופלה במלואהטווח מחירים לחלון 350₪ - 450₪
איטום חלונות אלומיניוםהגענו לבצע עבודה איטום חלונות אלומיניום למספר חלונות בצענו עבודה מקצועיתטווח מחירים לתיקון חלון אלומיניום 250₪ - 450₪
תיקון בעיות איטום בחלונות
תיקון בעיות איטום בחלונות במשרד עורכי דין כל חלונות ללא איטום רעש באתרנו את כל התקלות בצענו איטום ברמה גבוההטווח מחירים למחיר חלון 150₪ - 250₪
עבודות איטום לחלונות נגד מים
בצענו עבודה איטום לחלונות נגד מים לאחר עבודה של מספר שעות כל החלונות אטומים לא נכנס יותר מים בקומות המשרדים.טווח מחירים לחלון 150₪ - 350₪

החשיבות של איטום חלונות

פעולת איטום חלונות נחשבת לאחת הפעולות החשובות ביותר במסגרת תיקון של החלון או במסגרת הליכי בנייה חדשים. איטום החלונות נועד להגן על הדיירים בבית מפני נזקים של רטיבות או עובש אשר עשויים להיגרם כתוצאה ממזג האוויר. איטום החלונות נועד להגן על הדיירים בבית במקרה של רטיבות ולהבטיח כי לא יאונה להם כל רע ולכן חשוב ביותר להסתייע בשירות מקצועי ולא לנסות לאטום את החלונות לבד.

איך להימנע מאיטום חלונות לקוי

ישנן סיבות רבות אשר בגללן ניתן לראות רטיבות בחלון. כמו למשל בשל איטום לקוי בין המשקופים לקירות. הרטיבות עוברת בקירות מסביב לחלון ומתחתיו. במטרה לבצע איטום ברמה הגבוהה ביותר חשוב מאוד להקפיד על איטום של החיבורים בין המשקופים בחלון ובין הקירות בצורה המלאה ביותר.

על מנת לבצע את האיטום ברמה המקצועית ביותר חשוב מאד לבחון האם קיימים סדקים חיצוניים ולדאוג לאטום אותם במידת הצורך. כאשר יש רטיבות סביב אדן החלון חשוב ביותר לדאוג לאיטום של אדן החלון במקומות החיבור השונים. עוד נציין כי יש לדאוג ליצירת פתחי ניקוז ליציאה של המים ומעבר תקין של המים.

איטום חלונות כיס

חלונות כיס דורשים איטום מיוחד. במקרה בו הכיסים אינם אטומים מספיק יש לדאוג ולהוציא את החלונות  ולפרק את המסילה וליצור שיפועים עדינים. נוסף על כך, קיימת חשיבות עליונה לדאוג לאיטום של רצפת החלון והדפנות באמצעות חומר איטום מתאים.

איטום חלונות אלומיניום

רגע לפני עונת החורף יש חשיבות רבה לדאוג לאיטום של חלונות אלומיניום. חלונות אלומיניום בהם הגומיות לא מותקנות כפי שצריך עשויות לאפשר למי הגשם לחדור אל הבית ולגרום למצב של רטיבות בקירות והתוצאה תהיה כתמי עובש. הבעיה היא שהכתמים הנ"ל לא רק יוצרים בעיה אסתטית אלא גם יוצרים בעיה רפואית – הבעיה באיטום מובילה לא רק לחדירה של מים אלא גם לכניסה של אוויר קר ומשפיעה על הבריאות שלכם.

תיקון בעיות איטום

כאשר יש בעיה באיטום של החלונות חשוב מאוד לא להזניח את הבעיה ולטפל בה בהקדם האפשרי באמצעות חומרים מתאימים. כיום ניתן לקנות לא מעט חומרי איטום בהם ניתן לעשות שימוש. חשוב ביותר לרכוש חומרים המתאימים לחומר ממנו עשוי החלון , אחרת מדובר בפעולה לא אפקטיבית וכתוצאה מכך הרטיבות עשויה לחזור ולהופיע פעם נוספת.

במקרה בו יש רטיבות כתוצאה מאיטום לקוי, הרי חשוב ביותר לאטום את החלונות באמצעות חומרי איטום שקופים. במקרה מהסוג הזה חשוב ביותר למרוח את החומר על כל החלונות על מנת למנוע מצב של חדירת מי גשמים.

איטום חלונות מפני רוח

אמנם אין כמו משב רוח קרירה ביום חורף, אבל רבים מעוניינים לאטום את החלונות על מנת שלא ייכנס אוויר קר.  אם ברצונכם לבצע איטום מפני רוח, הרי יש לדאוג להזמנת קבלן איטום מקצועי אשר יבצע בדיקה ולאחר מכן יחליט על חומר האיטום המתאים ביותר.

במסגרת איטום חלונות נגד רוח קבלן האיטום יבדוק את חומר האיטום בדפנות החיבורים של החלונות- במסגרת הבדיקה הוא יכול לזהות האם קיימת בעיה במידה ואתם חשים במשב רוח ורעשים שונים. שימו לב, חיבור לקוי בין המשקוף החלון לקיר עשוי להעיד על בעיה באיטום. באמצעות חידוש מערכת האיטום ניתן לשפר את האיכותי. ייעוץ מטעם קבלן איטום יסייע לכם בפתרון הבעיה בצורה הטובה ביותר.

איטום חלונות מחיר

ישנם מספר גורמים לבעיות רטיבות ואיתור הבעיה עשויה להימשך זמן רב. קבלני איטום מקצועיים יעשו שימוש בחומרים פוליאוריטנים כמו למשל סיקפלק אשר נחשב לחומר עמיד לאורך שנים רבות. מחיר עבור איטום החלונות מתחיל מ-300 ש"ח ועשוי להגיע עד 800 ש"ח.  מכאן, ההמלצה היא טרם בחירת קבלני האיטום לשוחח איתם שיחה מקדימה ולשאול אותם לגבי המחיר. ככל שתקפידו לשאול אותם לגבי המחיר, כך תדעו מהו טווח המחירים המקובל ולא יהיה מצב בו קבלן איטום ימסור לכם מחיר גבוה מהמקובל.

איטום החלונות על ידי מקצוענים בתחום

במידה ואתם מבחינים בבעיית רטיבות, הרי את עבודת האיטום יש להשאיר למומחים בתחום. קיימת חשיבות רבה לפנות אל קבלני איטום מומחים אשר להם ניסיון רב בתחום וביכולתם לבדוק את סיבה להופעת רטיבות- האם הגומיות יצאו מהמקום או נשחקו. שימו לב, אם תנסו להחליף את הגומיות בכוחות עצמכם, הדבר יהיה נידון לכישלון בשל חוסר הידע שלכם. ברוב המקרים מדובר על חלונות גדולים או כבדים ואחיזה לא נכונה בהם עשויה להביא לסיכון.

איטום חלונות שירות בפריסה ארצית

אם אתם מחפשים מומחים בתחום האיטום, הרי באתר תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום המעניקים שירות של איטום חלונות בפריסה ארצית. הקבלנים המופיעים באתר אינם קבלני איטום מורשים בעלי ניסיון רב בתחום אשר לא מהססים להגיע לכל אזור בארץ, בין אם מדובר בתל אביב או בחיפה על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולשים סוף לבעיית האיטום.

קבלני האיטום באתר הינם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה והם מומחים באיטום חלונות באמצעות חומרים מתאימים ומתקדמים.

אחריות על ביצוע העבודה

אחד הדברים החשובים ביותר בעת הזמנת קבלני איטום לצורך איטום חלונות הוא קבלת אחריות על ביצוע העבודה. קבלני איטום מקצועיים לא ישאירו אתכם במצב של חוסר וודאות אלא ידאגו שיהיה לכם מסמך אחריות , כך תהיה לכם האפשרות לפנות אליהם במידת הצורך.

Call Now Button