050-999-2828

איטום מקלחת

האיטום במקלחת נהרס וכבר לא עובד כמו פעם? רוצים לשפץ את המקלחת וצריכים שירותי איטום? הגעתם בהחלט למקום הנכון! אנחנו בפלומברים מספקים שירותי איטום מקלחת ללקוחותינו בפריסה ארצית, אנו עושים זאת במחירים הוגנים, במקצועיות, ביעילות, וכמובן עם אחריות בכתב בסיום כל ביצוע פעולת איטום.

חדר המקלחת נחשב לאחד החדרים המשמעותיים ביותר בבית ולכן חשוב לבצע את עבודת האיטום בו כמו שצריך על מנת שלא יהיו הפתעות כמו נזילות או רטיבות אשר יגרמו נזק משמעותי. כאשר קבלן איטום מקצועי בעל רזומה עשיר מבצע את העבודה, אזי עליו להבין מהי המטרה הראשית ולדאוג לכך שלא תהיה רטיבות או חדירה של נוזלים ולפעול בהתאם. באמצעות שימוש בחומרי איטום נכונים ניתן לבצע אטימה מוחלטת ולהשיג את המטרה.

צריכים שירותי איטום מקלחת? הגעתם לחברה המובילה בתחום האיטום!
איטום בשיטות המתקדמות ביותר שקיימות בשוק✅
אנו מתחייבים בכתב ל100% הצלחה✅
שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים ביותר✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לאטום את המקלחת

איטום מקלחת
איטום מקלחת

לא לדחות את האיטום של המקלחת לרגע האחרון

לשאלה מתי הזמן הטוב ביותר לבצע איטום מקלחת, התשובה היא כמה שיותר מוקדם. לא כדאי לחכות לרגע בו תשמעו תלונות מצד השכנים על כתמי עובש או רטיבות ולכן חשוב ביותר לבצע את עבודת האיטום כמה שיותר מוקדם. בדיוק כפי שבעת איטום גגות לא ממש כדאי לחכות עם עבודת האיטום לחורף אלא דווקא לבצע את האיטום בקיץ כדי להיות מוכנים, כך גם המקרה בעת איטום המקלחת.

איטום מקלחת באמצעות סיקה

הסיקה מיועד למטרה של איטום המקלחת והפעולה נעשית באמצעות התזה או מריחה של החומר אשר אוטם בצורה טובה את המקלחת. הבחירה בחומר זה אינה סתם אלא מבוססת על שנות הניסיון של קבלני האיטום ועבודה עם החומר תוך ידע רב ומקצועיות. לכל חומר יש את ההכוונה ואת הוראות השימוש המתאימות ביותר וכן את כמות השכבות הנדרשת- על קבלן האיטום לבצע את העבודה בהתאם לקיום ההוראות כתנאי הכרחי להצלחה. כאשר מדובר על המקלחת, אין פשרה בבחירת חומרי איטום ובקיצור הליכי עבודה.

איטום קירות במקלחת

במסגרת איטום מקלחת יש חשיבות רבה לאטום גם את הקירות. מדובר באחד האזורים המשמעותיים ביותר בחדר. כאשר הקירות יהיו אטומים בצורה יחסית, אז ניתן לראות את החדר כאטום כולו. מכאן, יש להניח כי קבלן האיטום יצטרך להקדיש לא מעט זמן לצורך איטום הקירות על מנת להגן מפני נזילות שונות. סיטואציה בה אתם נאלצים להתמודד עם נזילה אינה סיטואציה פשוטה בכלל ולכן חשוב ביותר לוודא כי האיטום נעשה על הצד הטוב ביותר.

איטום רצפת המקלחת

ישנם מקרים רבים בהם יהיה צורך לבצע איטום של הרצפה במקרה בו עולה החשש כי הרצפה אינה אטומה כפי הנדרש וייתכן כי נוזלים עשויים לעבור בה. על מנת להבטיח כי לא יהיה מצב בו נוזלים יעברו דרך הרצפה יש צורך לעשות שימוש בחומרי איטום ייחודיים המתאימים לחדר המקלחת במטרה להבטיח כי החומרים יחזיקו מעמד זמן רב.

מכאן, קיימת חשיבות רבה לדאוג כי עבודות האיטום יבוצעו בעת הכניסה לבית ולא לחכות עד מועד הכניסה לבית. במקרה בו מדובר על דירה חדשה, הרי ההמלצה היא לבצע איטום טרם ריצוף המקלחת.

חשיבות הניקיון במסגרת איטום של המקלחת

חשוב ביותר להקפיד על ניקיון איכותי טרם האיטום. הדבר הראשון שיש לעשותו הוא להקפיד על ניקיון מכל החומרים השונים במקלחת ולשמור על הניקיון במסגרת עבודת האיטום. לאחר מכן יש למרוח חומר איטום כמו סיקה למשל ולהקפיד לעשות שימוש בשתי שכבות ברצפה והקירות.

בשלב הבא יש לעשות שימוש בבטון במטרה לייצור רולקות מעוגלות אשר יוצרות את החיבור בין כלל האלמנטים ומספקות איטום לאזור. לאחר כמספר ימים בתום התייבשות הבטון הקבלן יבצע הליך בשם אשפרה כלומר הרטבה של שכבת הבטון אשר שומרת על הלחות ומונעת מצב של התייבשות.

ביצוע בדיקת ציפה לאחר איטום

במסגרת סיום עבודת איטום המקלחת על הקבלן לבצע בדיקה על מנת לבחון את אפקטיביות האיטום ולראות האם האיטום בוצע על הצד הטוב ביותר.  ביצוע של בדיקת ציפה הכוללת מילוי של החדר במים והמתנה במשך יומיים תעניק את התשובה. מדובר בבדיקה חשובה אשר במסגרת הקבלן יצפה לראות את אותה כמות המים.

עם זאת, במידה והמים מתרוקנים במהירות, הרי עשוי להתעורר חשד כי האיטום אינו מספיק. הבדיקה עשויה להעיד על בעיות באיטום ולכן חשוב ביותר לבצע את הבדיקה- יש להניח כי הקבלן לא ירצה להמשיך בעבודות במידה והוא יגלה כי האיטום לא מבוצע בצורה הטובה ביותר והמשמעות היא כי יש לחזור על פעולת האיטום שוב.

מניעת בעיות איטום במקלחת

על מנת למנוע בעיות באיטום המקלחת יש לעקוב אחר האיטום ולבדוק שאין עובש בקירות או שינויים בצבע הקיר וסימנים אחרים העשויים להעיד על בעיות שונות. במידה והקבלן ביצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, אין כל חשש מפני שינויים שונים. עם זאת, יש לזכור כי החומרים עשויים להתכלות עם הזמן ולכן כדאי לבצע תיקונים בשגרה כמו למשל החלפת רובה. מכאן, חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולבחון את המצב במקלחת ולראות שלא חלו שינויים שונים.

מחיר איטום מקלחת

מחיר איטום מקלחת נקבע בהתאם לחומר בו עושים שימוש במטרה לאטום את המקלחת. בהשוואה לחדרים אחרים בבית, מיועד בחדר ובו ניתן לראות רטיבות רבה ולכן במסגרת האיטום ייתכן ויהיה צורך לעשות שימוש בחומרים שונים. כך לדוגמה מחיר איטום קיר במקלחת עשוי להתחיל מ140 ש"ח עבור מ"ר.

האנשים המקצוענים ביותר

במידה ואתם לא רוצים לראות רטיבות בחדר המקלחת, הרי יש צורך להיעזר באנשים הטובים והמקצועיים ביותר. באתר המוביל בתחום תמצאו רשימה מקיפה של חברות איטום מהמעלה הראשונה אשר מספקות מגוון רחב של שירותי איטום. יתרה מכך, באתר תוכלו לראות מספר הצעות מחיר עבור איטום מקלחת ולקבל החלטה מושכלת. כאשר יש לכם צורך באיטום של חדר המקלחת, חשוב מאוד לבחור את המומחים הטובים ביותר. בדיוק בשביל זה הקמנו את האתר אשר נחשב לכתובת הטובה ביותר למציאת בעלי מקצוע ברמה הגובהה ביותר.

Call Now Button