050-999-2828

איטום מרתף

צריכים שירותים איטום מרתף לבית חדש או ישן? אנו מבצעים איטום מרתף בשיטות החדשניות ביותר ומתחייבים ל100% הצלחה בפעולת האיטום, אנו עושים זאת כבר שנים רבות ועומד מאחורינו ניסיון רב שעוזר לנו בביצוע העבודה, כמובן שאנו עושים זאת במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק.

המרתף נחשב לאחד החללים הממוקמים מתחת לקומת הקרקע של המבנה. ניתן לראות כי רבים עושים שימושים שונים למרתף ובין היתר מקום אחסון, מקלט ושימושים רבים אחרים. למרות העובדה כי המרתף נחשב לאחד המקומות אשר רבים לא נוהגים להקדיש לו את מלוא תשומת הלב, הרי אין מדובר על חלל אשר נכנסים אליו לעתים רחוקות, עדיין חשוב מאד להקפיד על מספר פעולות תחזוקה הכוללות בין היתר איטום מרתף.

צריכים שירותי איטום מרתף? הגעתם לחברה המובילה בתחום האיטום!
איטום בשיטות המתקדמות ביותר שקיימות בשוק✅
אנו מתחייבים בכתב ל100% הצלחה✅
שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים ביותר✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לאטום את המרתף

איטום מרתף
איטום מרתף

חדירת מי תהום למרתף

אחת הסכנות הקיימות בשל המיקום של המרתף היא סכנה של חדירת מי תהום או מים אשר עשויים להוביל להצפה ואף צמחיה עשויה לצמוח במקום ולגרום נזק רב. על מנת לא לגרום לנזקים מהסוג הזה, קיימת חשיבות רבה לבצע פעולת איטום יעילה באמצעות קבלני איטום מומחים. שימו לב, פעולת איטום שאינה יעילה תהיה פעולה אשר בה עבודת האיטום לא נעשתה כמו שצריך והדבר בא לידי ביטוי בהופעה של כתמי לחות או חדירת מים.

סוגי איטום במרתף

בבואנו לדבר על איטום מרתף נהוג להזכיר מספר סוגים- איטום שלישי ואיטום חיובי.

איטום חיובי: מדובר בסוג של איטום אשר מתבצע מצידו החיצוני של המבנה. איטום זה יתבצע ברוב המקרים על גבי תשתיות המצויות מעל לפני הקרקע , זאת בשל העובדה כי מדובר במקום בו יש גישה לקירות החיצוניים. איטום זה יתבצע במסגרת בנייה של מבנה חדש או כחלק מתיקון של מבנה קיים.

איטום שלילי: איטום שלילי מיועד עבור חללי מרתף אשר לא בוצע בהם איטום חיובי או במקרים בהם האיטום החיובי נעשה בצורה לקויה. במקרים בהם מדובר על איטום שלילי, הרי האיטום יתבצע בצידו הפנימי של המבנה. איטום מסוג זה מונע חדירה של מים אך אינו מונע מצב של הרטבה של הקירות החיצוניים.

במסגרת האיטום השלילי נעשה שימוש בחומרי איטום מסוימים כאשר בחירת החומר נעשית בהתאם לקריטריונים שונים כמו זמן, טמפרטורה, סוג תשתית. טרם התחלת האיטום יש לדאוג לפינוי של לכלוך או שומניות על הקיר.

מהו איטום חיצוני

איטום מרתף נחשב לאחד השלבים החשובים והחיוניים ביותר בבית. במידה והשלב אינו מתבצע בצורה הטובה ביותר אזי יהיה ניתן להבחין בכשלי איטום אשר התיקון שלהם עשוי לקחת זמן רב. איטום במסגרת שלב הבנייה מכונה בשפה המקצועית גם איטום חיצוני- איטום המתבצע באמצעות שתי שכבות של יריעות ביטומניות שחורות המקיפות את המרתף ומכל הצדדים. השכבות מונעות חדירה של נוזלים בקרקע וגם חדירה של גז ראדון המצוי מתחת לאדמה.

מהו איטום מרתף חיצוני

איטום מרתף חיצוני הוא איטום מתאים בעת בניית מרתף. מדובר על סוג איטום המתבצע על ידי בנייה של תשתית בטון קלה על האדמה וריתוך של יריעות ביטומניות. בסיום פעולות הריתוך ניתן לצקת את הבטון ולעבור לבנייה של המרתף.  בסיום השלב של בניית הקירות יש להמתין שבוע ימים לצורך התקשות הבטון בצורה מלאה ולהקפיד על מריחת פריימר מקשר על הקירות ובשלב הבא יש לבצע ריתוך של שתי שכבות היריעות לאורכו של הקיר ולחבר את השכבות לשכבות היריעות אשר ברצפה. מדובר בהליך אשר המטרה שלו היא להשיג בידוד הרמטי המסייע בחדירה של מים למבנה.

איטום מרתף פנימי

איטום מרתף פנימי מכונה בשפה המקצועית איטום שלילי ומדובר באיטום המרתף לאחר הבנייה. ברוב המקרים יהיה מדובר באיטום על רקע כשל במערכת האיטום כתוצאה מעבודה רשלנית של קבלן. נדגיש כי איטום המרת, אינו מחליף את האיטום החיצוני אלא יכול להוסיף לאיטום החיצוני.

חומרי איטום מרתף

חומרי איטום מרתף מתבצע באמצעות הזרקת חומר בשם פולאריטן המיועד למעטפת של המרתף ונכנס בלחץ אל מרווח הבטון לצורך איטום. נוסף על זאת, ניתן לבצע חומר איטום צמנטים המבוסס בטון על גבי הקירות במרתף.

בחירת קבלן איטום

קיימת חשיבות רבה לאיטום המרתף במסגרת הבנייה. מדובר באחד השלבים החשובים והחיוניים ביותר וכדאי לבחור קבלן מקצועי אשר יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. כיום ישנם קבלני איטום רבים ולכן הבחירה צריכה להתבסס על מספר פרמטרים:

זמינות: על קבלן האיטום לגלות זמינות לביצוע העבודה ולהגיע בשעה בה קבעתם עימו. הקפדה על לוחות זמנים נחשבת פרמטר קריטי וחיוני ביותר להצלחת הפרויקט.

בחירת חומרי איטום: קבלן איטום מקצועי יבצע איטום מרתף באמצעות בחינת מצב המרתף ורק לאחר מכן יקפיד לבחור את חומר האיטום המתאים ביותר על מנת שהליך האיטום יתבצע בצורה הטובה ביותר.

התאמה לאקלים: קבלן איטום מקצועי יקפיד על בחירת חומרי איטום בהתאם לאקלים.

תו תקן אירופאי: על הקבלן לעבוד עם חומרי איטום אשר מחזיקים בתו תקן אירופאי.

ייעול: קבלן איטום מקצועי יקפיד לבחון את חומרי האיטום מעת לעת על מנת לשפר את הבטחון של הלקוחות החל מהשלב של התכנון ועד השלב של הבנייה.

מחיר של איטום מרתף

איטום רצפת מרתף מתחיל ממחיר של 85 ש"ח עבור מטר רבוע ועשוי להגיע גם לסכום של 105 שח למטר רבוע. ההמלצה היא לשוחח עם קבלן האיטום שיחה טלפונית מקדימה ולהסביר לו את הצורך באיטום ולפיכך יהיה ניתן לקבוע את המחיר.

כל המומחים במקום אחד

באתר תמצאו את כל המומחים בתחום איטום מרתף. אם אתם לא רוצים להגיע למצב של נזילות במרתף, הרי חשוב שתהיה לכם רשימה של מקצוענים בתחום אשר באמצעותה תוכלו לדאוג לאטום את המרתף בצורה הטובה ביותר. צוות המומחים באתר זמין עבורכם ועובד בפריסה ארצית. קבלני האיטום באתר הינם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה אשר עובדים עם חומרי האיטום המתקדמים ביותר בעלי תו תקן ישראלי ואירפואי  ונבדקים אחת לתקופה.

Call Now Button