050-999-2828

איטום קירות

יש רטיבויות בקירות הבית? זה כבר לא סוף העולם! אנחנו בפלומברים מבצעים איטום קירות ביסודיות ובמקצועיות, אנחנו כל כך טובים בזה שאנחנו גם נותנים אחריות בכתב בסיום כל עבודה שלנו בתחום האיטום, אנו מספקים את השירות בפריסה ארצית, ביצענו כבר אלפי עבודות בתחום וניתן למצוא המלצות רבות עלינו ברשת האינטרנט.

רגע לפני עונת החורף, חשוב מאוד להכין את הבית בצורה הטובה ביותר ולבצע איטום של הקירות על מנת ליהנות מחורף בעייתי ללא בעיות בבית.

איטום הקירות והרצפה עשוי להיות נושא משמעותי וחשוב שיש להתייחס אליו במלוא הרצינות ולהקפיד לשכור את אנשי המקצוע הטובים ביותר למשימה. התשתיות של הקירות והמרצפות עשויים לבוא במגע עם מים וכתוצאה מכך לגרום רטיבות רבה ואף להוביל למצב של פטריות ועובש. על מנת להקדים תרופה למכה, קיימת חשיבות רבה לבצע איטום מקצועי על ידי מומחים בתחום.

צריכים שירותי איטום קירות? הגעתם לחברה המובילה בתחום האיטום!
איטום בשיטות המתקדמות ביותר שקיימות בשוק✅
אנו מתחייבים בכתב ל100% הצלחה✅
שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים ביותר✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לאטום את הקירות

איטום קירות
איטום קירות

בעיות איטום קירות

במידה והבחנתם בבעיה באיטום הקירות, הרי חשוב ביותר לא להזניח זאת אלא לדאוג לטיפול מקצועי ומקיף. כיום בבנייה החדשה ניתן למצוא לא מעט חדרים ללא אוורור והדבר עשוי להוביל למצב של רטיבות בשל הלחות הנספגת בקירות. מכאן, הפעולה של איטום הקירות נחשבת חמורה ביותר, בשל העובדה כי בשל הרטיבות במקום היא עשויה לגרום נזק לאורך זמן רב.

הכנות לאיטום קירות

ההכנות לאיטום קירות כוללים התייחסות למספר סוגי האיטום הן איטום שלילי והן איטום חיובי, כאשר כל אחד מסוגי האיטומים נעשה בתנאים שונים.

איטום חיובי: איטום חיובי נעשה על גבי משטח הבא במגע עם מים או לחות ומצוי בדרך כלל בצד החיצוני של המבנה.

איטום שלילי: מדובר בסוג איטום אשר מתבצע בצד שאינו בא במגע עם מים או לחות ונעשה במקרים בהם לא ניתן להגיע אל הצד החיצוני. מדובר באיטום אשר מונע מהרטיבות להגיע אל המבנה.

איטום קירות חיצוניים

במקרה של חדירת מים למבנה קיימת חשיבות עליונה לדאוג לאיטום של הקיר החיצוני וכל הקירות החיצוניים בקומות למעלה על מנת למנוע מקרים של חדירת מים. איטום הקירות החיצוניים נועד במטרה לשמור על פגעי מג האוויר וחדירה של מים העשוי לגרום למצב של נזילות והתפשטות של עובש.

איטום סדקים בקירות

סדקים אשר מופיעים על הקירות החיצוניים יכולים לפגוע במבנה מבחינה אסתטית ועשויים להצביע על ליקויים בטיחותיים חמורים ביותר ביסודות ובשלד של המבנה.

איטום קירות מגשם

רגע לפני עונת החורף הכוללת גשמים רבים,  קיימת חשיבות רבה לאטום את המבנה על מנת למנוע מצב של חדירת מים לבית. חדירה של מים לבית עשויה להוביל לסכנת חיים ולכן חשוב ביותר לטפל בבעיה בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר. איטום קירות מפני גשמים מבוצע תוך שימוש בחומר בשם סילוקסן הנחשב לחומר איטום המבוסס על חומר פולימרי.

מדובר בחומר המיועד לשימוש על גבי משטחים של בטון חשוף. החומר נספג באמצעות מריחה או התזה ונכנס לעומק התשתית ומצליח להקנות אטימה בצורה טובה. במסגרת עבודת ההכנה חשוב ביותר לבצע תיקונים של טיח ובטון. במסגרת ביצוע העבודה יש להמתין עד להתייבשות של המשטח, זאת בשל העובדה כי המריחה על שטח רטוב עשוי לגרום להופעה של כתמים. את האטימה של הסדקים חשוב ביותר לבצע בצורה מושלמת הכוללת רחיצה של הקירות מפני אבק או כיסוי של החלונות באמצעות ניילון.

התזת חומרים של איטום

בסיום העבודה קבלן האיטום מבצע התזה של החומר בצורה אחידה תוך הקפדה על מינון נכון. יש להקפיד כי החומר יכסה את המשטח תוך יצירת משטח שכבת איטום. קבלן איטום מנוסה יקפיד לבצע את פעולת ההתזה באמצעות שימוש בחומרים ייעודים ובצורה הטובה ביותר.

איטום קירות בגובה

כאשר מדובר על איטום קירות חיצוניים בבניינים גבוהים, חשוב ביותר למצוא קבלני איטום המתמחים בביצוע עבודות בגובה. קבלני איטום המבצעים עבודות בגובה מאפשרים  לטפל בבעיית האיטום בצורה הנכונה ביותר.

מה כולל הליך איטום קירות מרתף

מקובל לבצע איטום קירות מרתף חיצוניים בעת הבנייה ויש להקפיד על עבודה מסודרת בשלבים. עבודת ההכנה כוללת ניקוי כל הקירות משאריות לכלוך, אבק שמן ועוד. נהוג לבצע ניקוי יסודי זה על ידי התזת מים בלחץ. כאשר מדובר על סדקים עמוקים יש למלא את הסדקים באמצעות חומר בשם טיט צמנטי בשילוב פולימר. החומרים אשר נהוג לעבוד איתם לצורך איטום סדקים מבוססים על חומר ביטומני אותו מתיזים על הקירות. איטום בהתזה מבוצע באמצעות אקדח דו ראשי.

מחירון איטום הקירות

בשל העובדה כי מדובר על סוגים שונים של איטום קירות ושימוש בחומרים שונים, הרי המחיר אינו יכול להיות אחיד. מחירון איטום קירות  אינו קבוע והמחיר נקבע באמצעות  השימוש בחומרים השונים ומשך זמן העבודה.  ישנם אנשי מקצוע אשר יציעו לכם את המחיר הזול ביותר, אך חשוב לבחון היטב את האותיות הקטנות על מנת שלא תמצאו את עצמכם במצב בו האיטום אינו עשוי כהלכה. טרם הזמנת קבלן איטום חשוב ביותר לוודא את עניין המחיר על מנת לא למצוא את עצמכם מופתעים.

קבלני איטום מומלצים

הדרך הטובה למצוא קבלני איטום מומלצים היא באמצעות שיחה עם לקוחות קודמים אשר יש ביכולתם למסור המלצה מקיפה על השירות שלהם. שיחה מקיפה תאפשר לכם למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

שיחה עם הלקוחות תסייע לכם לדעת קצת יותר על בעלי המקצוע. הקמנו את האתר מתוך מטרה לאגד את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום. בעלי המקצוע באתר הינם הטובים ביותר בתחום האיטום ומאחוריהם עומדים לקוחות מרוצים.

זמינות לאיטום קירות

קבלני האיטום אשר עומדים לרשותכם באתר שלנו הינם בעלי המקצוע הטובים ביותר אשר ברשותכם למצוא. מדובר בקבלני איטום אשר יש ביכולתם להפגין זמינות גבוהה. כאשר מדובר על מקרה של רטיבות בבית, אי אפשר להישאר כך אלא יש לקרוא למומחים בתחום על מנת לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. מומחים בתחום האיטום יהיו זמינים עבורכם במהירות האפשרית ויגיעו לטיפול בבעיה בהקדם האפשרי.

Call Now Button