050-999-2828

איטום שלילי

צריכים שירותי איטום שלילי? אצלנו בפלומברים תוכלו למצוא את כל שירותי האיטום, בכל השיטות וכמובן במקצועיות רבה, אנו מספקים את כל שירותי האיטום תחת קורת גג אחת, אנו עובדים עם החומרים האיכותיים ביותר ולכן גם אנו מספקים אחריות בכתב בסיום כל עבודת איטום שאנחנו מבצעים עבור לקוחות החברה.

איטום שלילי הוא איטום המבוצע מצידו הפנימי של הבניין ומדובר באיטום אשר מטרתו היא למנוע חדירה של מים למבנה. בסוג זה של איטום עושים שימוש במקרה בו המבנה קיים ויש צורך לבצע איטום חדש. במקרה בו האיטום הנוכחי לא תקין יש צורך לעשות שימוש באיטום זה המכונה גם איטום פנימי וגם בעת איטום מרתפים. בעת איטום מהסוג הזה חשוב לוודא כי החומרים בהם נעשה שימוש הם חומרים בעלי עמידות גבוהה ונחשבים לחומרים חזקים אשר יבטיחו את איכות האיטום ברמה הגבוהה ביותר.

צריכים שירותי איטום שלילי? הגעתם לחברה המובילה בתחום האיטום!
איטום בשיטות המתקדמות ביותר שקיימות בשוק✅
אנו מתחייבים בכתב ל100% הצלחה✅
שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים ביותר✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לאטום את הבית

איטום שלילי
איטום שלילי

ההבדל בין איטום שלילי לבין איטום חיובי

קיים הבדל בין איטום שלילי ובין איטום חיובי הבא לידי ביטוי במקום בו מבוצע האיטום. למה הכוונה?

היכן מבוצע האיטום: כאשר מדובר על איטום חיובי, האיטום מבוצע מחוץ למבנה במקום בו יש חדירה של מים כמו למשל על גבי קירות חיצוניים. מדובר בשיטה טבעית לאיטום מבנים. לעומת זאת, כאשר מדובר על איטום שאינו חיובי, הרי האיטום השלילי מתבצע מתוך המבנה עצמו.

מחירים של איטום שלילי

נציין כי המחירים עבור איטום שלילי עשויים להתחיל ממחיר 65  ש"ח ומעלה, זאת בהתאם לטכניקה והשטח הדורש איטום וכמובן בחירת החומרים. יש להדגיש כי שימוש בחומרי איטום יקרים יהפכו את העבודה ליקרה יותר ולכן כדאי לשכור את השירות של קבלני האיטום המובילים בתחום על מנת לקבל את המחיר האיכותי והמשתלם ביותר.

איטום מרתפים באמצעות איטום שלילי

המרתף נחשב לאחד החדרים החשובים ביותר בבית ולכן חשוב ביותר לדאוג לאיטום מקצועי על ידי קבלני איטום מהמעלה הראשונה. אחת השיטות המקובלות ביותר היא איטום שלילי באמצעותה ניתן להגיע ולאטום את כל חלל המרתף.

על מלאכת האיטום להיות מבוצעת ברמה הגבוהה ביותר בשל העובדה כי עלויות תיקון איטום פנימי עשויות להגיע לסכומי כסף גבוהים במיוחד וכמו כן לא יהיה ניתן לעשות שימוש במרתף לאורך זמן רב במסגרת התיקון ולכן אין להתפשר אלא לבחור את הקבלנים המקצועיים ביותר. החומרים בהם יש לעשות שימוש הינם חומרים בעלי עמידות גבוהה ובעלי יכולת היצמדות לקיר

במסגרת ההכנות לקראת האיטום יש לבצע מספר פעולות:

ניקוי הרצפה והתקרה: יש להקפיד לנקות את הרצפה והתקרה מכל חומר אחר המצוי עליהם על מנת לאפשר לאיטום להיות יעיל.

חשיפת פני הבטון: טרם תחילת העבודה חשוב ביותר לחשוף את פני הבטון ולהסיר את החומרים האחרים המצויים על הקירות.

חומרים לביצוע איטום שלילי

איטום שלילי מבוצע באמצעות שימוש בחומרים צמנטים או באמצעות הזרקה. יש לציין כי על מנת לראות תוצאות איכותיות חשוב לשכור את השירות של קבלני איטום ברמה הגבוהה ביותר אשר יבצעו את האיטום ללא טעויות.

חומרים צמנטים: מדובר על שיטה בה עושים שימוש בחומרים צמנטים ויש לכלול מספר שכבות על מנת להעניק הגנה מלאה אשר תמנע חדירה של מים. כיום קיימים חומרים איכותיים מהסוג הזה אשר מונעים את החדירה של המים. אותם חומרים מונעים את החדירה של המים באמצעות חומר פעיל בקיר אשר גורם לאיטום מחודש של המבנה.

חומרי הזרקה: מדובר בשיטה אשר כוללת הזרקת איטום באמצעות חומרים המיועדים לאיטום של סדקים אשר דרכים המים יכולים לחדור אל המבנה. קבלני האיטום מבצעים את ההזרקה באמצעות פייה ייחודית המזריקה חומר פוליאורתן אשר במסגרת המגע עם המים מתנפח וממלא את החלל. מדובר בשיטה אשר מיושמת בזמן אמיתי ובה אין צורך לחכות לייבוש של הרצפה.

בחירת חברת איטום מקצועית

איטום שלילי זה לא דבר שאפשר להתפשר בו. בשל העובדה כי מדובר בחומרים יקרים ועלות תיקון גבוהה בשל ביצוע עבודת איטום לא נכונה, האיטום חייב להיעשות בצורה מקצועית ומעמיקה על ידי קבלני איטום מקצועיים בתחום. על עבודת האיטום להיות מדויקת ככל הניתן על מנת שתחזיק מעמד זמן רב. ישנם מספר פרמטרים אשר לפיהם יש לבחור חברת איטום:

אחריות על ביצוע העבודה: בתחום האיטום יש תקופה של 5 עד 10 שנים במסגרתה נהוג להעניק אחריות על ביצוע העבודה בהתאם לסוג העבודה אשר בוצעה ובהתאם לחומרים בהם נעשה שימוש. כדאי לבחור קבלן איטום המעניק אחריות ממושכת יותר, היות ומדובר באיש מקצוע בעל רזומה עשיר וכזה אשר ניתן לסמוך על היותו אמין. במסגרת תעודת אחריות על הקבלן לרשום מספר פרטים כגון שם החברה, מספר קבלן, כתובת בית העסק וכמו כן פירוט של כל המרכיבים אשר בוצעו בעבודה.

מה כוללת הצעת המחיר: עוד חשוב לבדוק מה כוללת הצעת המחיר עבור ביצוע איטום. חשוב לכלול את השטח בו בוצע האיטום וכן סוג החומרים בהם הקבלן יעשה שימוש ולבחון האם העלות כוללת חומרים ועבודה.

פגישה אישית עם הקבלן: במקרה בו מדובר על איטום, לא נהוג להסתפק בהצעת מחיר בטלפון אלא  נהוג לקבוע פגישה אישית עם הקבלן על מנת לבחון את איש המקצוע העומד לפניכם ולדעת האם מדובר במקצוען. באמצעות פגישה אישית ניתן להתרשם ממנו ולשאול אותו באילו חומרים הוא עומד להשתמש במסגרת האיטום.

המלצות: חשוב מאד לקבל המלצות על חברת איטום מטעם לקוחות קודמים על מנת שתהיה לכם אינדיקציה להעריך את העבודה הקודמת אשר התבצעה על ידי החברה.

כל המומחים במקום אחד

מחפשים מקצוענים לביצוע איטום שלילי? הגעתם לאתר המוביל ביותר בתחום. אצלנו תמצאו את מיטב בעלי המקצוע אשר יספקו לכם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כאשר זה נוגע לבית שלכם, אין מקום לפשרות וחשוב ביותר לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר. אנשי המקצוע באתר זמינים עבורם בכל שעות היממה לצורך ביצוע עבודות איטום ומעניקים שירות בפריסה ארצית.

Call Now Button