050-999-2828

אינסטלטור

אצלנו בפלומברים תוכלו להזמין אינסטלטור אמין ומקצועי מעכשיו-לעכשיו במחירים הוגנים, אנו נותנים אחריות על כל עבודה אותה אנחנו מבצעים ומתחייבים כי לקוחותינו יהיו מרוצים תמיד, השירות ניתן בפריסה ארצית ועזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל רחבי הארץ, האינסטלטורים שלנו מנוסים ומיומנים וידעו לפתור כל תקלה במהירות ובזול. ניתן לקרוא עלינו מאות המלצות מלקוחות כמוכם בכל רחבי הרשת.

במקרה של דליפה מתחת לכיור או חשש מפני סתימה בשירותים, כדאי להשאיר את העבודה לאיש מקצוע בתחום- אינסטלטור. בשל ריבוי בעלי המקצוע עולה חשש מפני הבחירה והרצון של רבים לבחור איש מקצוע אשר יעשה את עבודתו בצורה הטובה וההגונה ביותר.

צריכים שירותי אינסטלטור מומחה? הגעתם למובילים בתחום!
אינסטלטור מעכשיו-לעכשיו מבלי להתעכב✅
אנו מתחייבים ל100% הצלחה✅
אנו מספקים את כל שירותי האינסטלציה תחת קורת גג אחת✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ

אינסטלטור
אינסטלטור

שירותי אינסטלטור שספקנו לאחרונה

אנו בפלומברים נקראים לבצע עבודות אינסטלטור בכל חלקי הארץ במגוון רחב של עבודות פתיחת סתימות בבית ובמשרד החלפת צנרת  איתור תקלות בצנרת במטבח ובקירות הבית פעמים רבות, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מעבודות האינסטלציה שביצענו לאחרונה:

השירות שבצענו:תיאור השירות:המחיר ששולם:
החלפת ברזהחלפנו ברז ללקוח בבית בפרטי
לא כולל הברז למטבח שירות מקצועי הגעה מהירה עד לבית הלקוח.
טווח מחירים 300₪ - 450₪
החלפת צנרת מים בביובהחלפנו צנרת מים בביוב לאחר בדיקה מקיפה איתרנו את התקלה בוצע החלפת לצינור חדש.טווח מחירים 500₪ - 750₪
פתיחת סתימות בכיור
כיור בשירותים היה סתום במשרד שהגענו לאחר בדיקה מקיפה בצענו פתיחת סתימה של הכיור תקלה נעלמהטווח מחירים 250₪ - 450₪
פיצוץ בצנרת במטבחחלפנו קטע מצנרת בבית לאחר שהיה רטיבות באחד הקירות במטבח מצאנו את התקלה והחלפנו צנרת של המטבח טווח מחירים 550₪ - 850₪
פתיחת סתימות במקלחת
הגענו לדירה פרטית לבדוק את התקלה של הסתימה של המקלחת בבית לאחר מספר דקות אבחנו את התקלה שנוצרה ועל ידי כלים מיוחדים פתחנו את הסתימה במקלחת.טווח מחירים 350₪ - 550₪

אינסטלטור זמין בכל שעות היממה

אם הברז במטבח דולף ואתם חייבים לתקן את הברז, כדאי לבחור באיש מקצוע אשר יגיע אליכם בכל שעות היממה. ישנם מקרים בהם מדובר בדחיפות ויש לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר, בייחוד כאשר מדובר על מקרים בהם קיים קושי להתנהל בצורה טובה. מכאן, יש חשיבות רבה להזמין אינסטלטור מומחה אשר יהיה זמין עבורכם 24 שעות ביממה.

עבודת אינסטלציה ניסיון

בתחום אינסטלציה קיימת חשיבות עליונה להסתייע בשירות של בעלי מקצוע אשר להם ניסיון רב בתחום.  אם קיימת התלבטות, הרי ניתן להתייעץ עם מכרים או קרובי משפחה על מנת לבחור את האינסטלטורים הטובים ביותר. כך או אחרת, ההמלצה היא לא להסס ולשאול לגבי הניסיון. אם קיים בכם חשש- הרי זה הזמן ללכת עם האמת שלכם ולבצע סקר מקיף עד שתגיעו לבחירה המתאימה לכם.

תיקוני אינסטלציה מחיר

בשנים האחרונות ניתן לראות כי השוק עשיר בבעלי מקצוע שונים והמחירים בהתאם. מתוך הצעות המחיר השונות יש לבחור את הצעת המחיר המתאימה ביותר. מחיר של אינסטלטור נקבע בהתאם להיקף הבעיה ומורכבותה וגם שעת הקריאה. ההמלצה היא לבקש הצעת מחיר כללית, אך יש לדעת כי אין יהיה זה המחיר הסופי.  איש מקצוע אשר לא יכול להתחייב לתשלום עד שהוא לא ראה את הבעיה. עם זאת, המחיר עשוי להיות מושפע מבחינת הבעיה והדבר עשוי לגרום לעלייה במחיר. המליצו לכם על איש מקצוע המציע מחיר זול? ההמלצה היא לא להתפתות כי הוא עשוי לעשות שימוש בחומרים זולים יתר על המידה.

חיפוש אינסטלטור מקצועי

שימו לב, תקלות במערכת האינסטלציה עשויות להיות משמעותיות לחיי היום יום ולכן אין להקל ראש בבחירת איש מקצוע. מרבית הפעולות עשויות להיות דחופות ולכן בחירה באינסטלטור כתוצאה מלחץ אינה מתאימה. בחירת אינסטלטור ללא שימת לב לכל הפרטים הדרושים עשויה להוביל לבעיה חמורה והתקלה עשויה להופיע שוב. מה כדאי לעשות? כדאי לנשום כמה נשימות ולהשקיע מאמץ נוסף בבחירה על מנת לא להתחרט אחר כך.

אינסטלטור חוות דעת

מחפשים איש אינסטלציה? אחת הדרכים הטובות לעשות זאת זה באמצעות דירוג אשר נקבע באמצעות חוות דעת של אנשים. כיום ניתן למצוא שפע של חוות דעת באינטרנט המאפשרים לכם לבחון את ההיצע ולבחור את איש המקצוע המתאים ביותר. אין ספק כי מדובר באחת הדרכים הטובות ביותר המאפשרות לקרוא חוות דעת של אנשים לגבי טיב השירות. קריאה של חוות הדעת מאפשרת לכם לדעת האם זה איש המקצוע המתאים ביותר לביצוע פתיחת סתימות בכיור או תיקון ברז דולף.

באמצעות שימוש בשיטה זו תוכלו בקלות להבין האם מדובר בבעל מקצוע אמין או ישר או שמא מדובר בבעל מקצוע שעדיף לוותר על שירותיו ו"לא להתעסק איתו".

תו אמון הציבור

יתרה מזאת, אינסטלטור מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יחזיק בתו אמון הציבור- משמעות הדבר כי יהיה מדובר בבעל מקצוע אשר נתון בצורה תמידית לביקורת מצד הלקוחות שלו. אינסטלטור אשר קיבל תו אמון נחשב לבעל מקצוע מומחה וכזה המעניק שירות איכותי. תו האמון נחשב לאחד האמצעים החשובים ביותר המאפשרים להעיד כי מדובר בבעל מקצוע איכותי ולא רמאי.

אינסטלטור מוסמך

בשנים האחרונות ניתן לקרוא על לא מעט מקרים בהם בעלי מקצוע הציגו את עצמם בתור מומחים, אך למעשה היו חסרי ניסיון בתחום וגרמו נזקים אדירים הן מבחינת המחיר והן מבחינת ההיצע.

אחת הדרכים לדעת כי הזמנתם אינסטלטור מקצועי היא באמצעות תעודת הסמכה. אינסטלטורים אשר למדו את התחום ועבור מבחן אינסטלציה סוג 3 הינם בעלי מקצוע אשר ניתן לסמוך על שיקול הדעת שלהם.

במסגרת הקורס לומדים את הנושאים הבאים כמו למשל: סוגי חומרים ובידוד צנרת המים, כללי בטיחות בעבודה, מתקני תברואה וביוב ונושאים נוספים. הקורס כולל הקניית ידע תאורטי ומעשי כאחד. אינסטלטור אשר עבר את הבחינות בהצלחה רבה הינו בעל מקצוע מומחה ומתאים לביצוע עבודות אינסטלציה.

איתור נזקים בצנרת הביוב באמצעים מתקדמים

בשנים האחרונות ענף האינסטלציה עבר מהפך של ממש ולראייה כיום ניתן למצוא טכנולוגיות חדשות הכוללות שימוש ברובוטים מתקדמים אשר יש ביכולתם לצלם את מערכת הביוב והניקוז בצורה מתקדמת ביותר ללא צורך בחפירות או שבירת הרצפה. בעלי המקצוע התקדמו ונדרשים לאתר נזקים בצנרת הביוב באמצעות מצלמות מתקדמות.

קבלת תעודת אחריות מהאינסטלטור

כאשר אינסטלטור מציע לכם מוצר מסוים בעלות יקרה, הדבר צריך להדליק נורה אדומה. במידה ורכשתם מוצר מסוים דרכו ואף קיבלתם הנחה, הרי לא תזכו באחריות. כאשר מדובר על תקלה בבית המצריכה שימוש במוצר מסוים, חשוב מאוד לקבל אחריות במטרה שיהיה לכם אל מי לפנות. קבלת תעודת אחריות תסיר דאגה מליבכם ותאפשר לדעת כי בעל המקצוע ידאג להגיע ולטפל במוצר במקרה הצורך.

בעלי המקצוע הטובים ביותר

ישנן לא מעט שיטות לאיתור בעלי המקצוע הטובים ביותר ובין היתר לשוחח שיחה אישית עם אינסטלטור על מנת לדעת האם זהו איש המקצוע המתאים ביותר. השינויים בתחום האינסטלציה מחייבים את בעלי המקצוע להיות עם היד על הדופק על מנת להעניק את השירות האיכותי ביותר.

באתר תמצאו רשימה מפורטת המאפשרת לכם לדעת כיצד לבחור את בעלי המקצוע הטובים ביותר וכן אינפורמציה בתחום האינסטלציה. חשוב לנו שתדעו, אנו הקמנו את האתר במטרה להגיש לכם את המידע המקיף ביותר בתחום. נשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך בבחירת איש המקצוע הטוב ביותר וכך לחסוך לכם הוצאות כלכליות רבות.

פתיחת סתימות
פתיחת סתימות
אינסטלטור מומלץ
אינסטלטור מומלץ
Call Now Button