050-999-2828

איתור רטיבות

אנו מספקים שירותי איתור רטיבות למגזר הפרטי והעסקי, אנו עושים זאת במקצועיות רבה ועם כל הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, אנו מתחייבים כי נצליח לאתר את מקור הרטיבות ולפתור את הבעיה לצמיתות, אנו עושים זאת כבר המון שנים במקצועיות רבה ועם חיוך, ניתן לקרוא עלינו מאות המלצות בתחום ברחבי הרשת.

אין ספק כי זה לא נעים לגלות רטיבות בבית. רטיבות בבית עשויה למנוע ממספר סיבות בין היתר סדקים בקירות, פטריות, עובש וריח רע. אם הבחנתם ברטיבות בבית, חשוב ביותר לא לדחות את הפתרון אלא להסתייע בשירות של מומחים בתחום. בפורטל תמצאו את אנשי המקצוע המומחים בתחום אשר יסייעו לכם בפתרון בעיית הרטיבות. אנשי מקצוע מומחים אשר להם רזומה ותיק בתחום והם נחשבים מובילים בתחום איתור רטיבות בשילוב סטנדרטים גבוהים.

צריכים שירותי איתור רטיבות? הגעתם למובילים בתחום!
אנו משתמשים בציוד המתקדם והאיכותי ביותר✅
אנו מתחייבים ל100% הצלחה✅
אנו מתחייבים לגבות מחיר הוגן ביחס למחירי השוק✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לאתר את הרטיבות

איתור רטיבות
איתור רטיבות

מה הגורמים לרטיבות

ישנם מספר גורמים לרטיבות:

נזילה של מים מהקומה העליונה: מים אשר מחלחלים מהצנרת אל התקרה של הדירה מתחת עשויה ליצור רטיבות.

בלאי: בדירות ישנות  קיים בלאי טבעי אשר עשוי לגרום לרטיבות וסדקים.

הזנחה: במטרה למנוע תקלות בצנרת כדאי לדאוג לתחזוקה. על מנת לדאוג לתחזוקה כדאי להזמין אינסטלטור אשר לו ניסיון רב בתחום לצורך איתור נזילות על מנת למנוע רטיבות בהמשך. יתרה מזאת כדאי לוודא כי הצנרת אשר מותקנת בבית שלכם נחשבת לצנרת מתקדמת מסוגSP נחשבת עמידה ביותר מבין הסוגים השונים. כך או אחרת, ההמלצה היא לבצע בדיקה אחת לתקופה על מנת לטפל בנזקים השונים.

טיפול לא נכון בצנרת: אם פעם בוצע טיפול בצנרת באיכות לא גבוהה במיוחד, הרי ייתכן ואותו טיפול היווה את הגורם לבעיות. עם זאת, בו ברגע שניתן לזהות רטיבות חשוב מאד להזמין מומחה בתחום אשר יבצע בדיקת רטיבות.

מה כוללת בדיקת רטיבות עצמאית

אם יש לכם חשש כי קיימת רטיבות בבית, הרי ניתן לבצע מספר בדיקות על מנת לאמת את החששות שלכם. ביצוע הבדיקות בצורה עצמאית לא מחליף כמובן את המקצועיות של אינסטלטור מומחה, אך עשוי לספק לכם שקט נפשי רגע לפני שאתם קוראים לאיש מקצוע לצורך בדיקה מקיפה יותר.

בדיקת רטיבות כוללת בין היתר קביעה כי אכן מדובר בנזילה- במצב בו יש חשד כי מדובר בנזילה ניתן לראות חשבון מים גבוה במיוחד. על מנת לראות האם יש רטיבות חשוב לסגור את כל צרכני המים בדירה ולבצע בדיקה של שעון המים. בשלב השני יש לזהות את המיקום המדויק של הרטיבות. כל הבדיקות אשר צוינו כעת הינן בדיקות אשר ניתן לבצע רגע לפני שאתם מזמינים איש מקצוע.

ישנן מספר דרכים לאתר את הרטיבות והתשובה היא באמצעות שימוש במצלמה טרמית. אינסטלטור מקצועי בתחום יגיע מצויד במצלמה לצורך איתור הרטיבות. במסגרת התפקיד שלו הוא יבצע צילום של האזור החשוד ולאחר מכן ימסור את חוות הדעת שלו.

זמן תגובה של ליקוי רטיבות

אם אתם סובלים מבעיית רטיבות בדירה, הרי אחד הדברים החשובים ביותר זה זמן התגובה. במידה ואיש המקצוע אשר הזמנתם לא יגיב בהתאם, עשויות להיות לכך השלכות על החיים בדירה.

אינסטלטור מומחה בתחום אשר לו ידע רב יגיע במהירות האפשרית לצורך איתור הרטיבות ומציאת פתרון. כאשר עולה החשד כי מדובר בנזילה של מים הגורמת לרטיבות- אין מקום לטעויות אלא להסתייע בשירות של מומחה אשר יגיע תוך זמן קצר. כאשר מדובר על רטיבות זמן התגובה חשוב ביותר.

בדיקה לאיתור רטיבות בהתאם לתקנות ענף הבנייה

מומחה בתחום אשר יגיע לצורך בדיקת רטיבות יבצע את הבדיקה בהתאם לתקנות ענף הבנייה ובסיומה של הבדיקה הוא ימסור את חוות הדעת שלו.

יתרונות של איתור הרטיבות באמצעות מצלמה טרמית

כפי שהזכרנו קודם לכן, כיום קיימת שיטה מתקדמת המאפשרת ביצוע איתור רטיבות באמצעות מצלמה טרמית. איתור הרטיבות באמצעות מצלמה טרמית מאפשרת ביצוע עבודה בצורה יעילה ובטוחה, זאת בהשוואה לעבר אז על מנת לאתר רטיבות היה צורך בהרס קירות. מדובר בדרך ממוקדת למדי לאתר את הרטיבות בבית. עוד נציין כי איתור באמצעות מצלמה טרמית נחשב אפקטיבי בשל האפשרות למנוע נזק בשלב מוקדם וכן קיצור של משך איתור הרטיבות.

צוות מומחים לאיתור רטיבות

על מנת לאתר את הרטיבות בצורה הטובה ביותר באמצעות המכשור המתקדם ביותר, חשוב ביותר לפנות אל צוות מומחים בתחום. אצלנו בפורטל תמצאו מומחים רבים בתחום אשר יש ביכולתם לבצע את העבודה בצורה  המקיפה ביותר. לשאלה מדוע כדאי להזמין אינסטלטור מומחה התשובה היא בדיקה מקיפה הכוללת בין היתר חיפוש מקור הנזילה בצורה מקצועית בלי להסתמך רק על המקום בו ניתן לראות את המים נוזלים.  ישנם גם מקרים של רטיבות אשר עשויים להיות נסתרים מהעין- אותם מקרים עשויים להיות כתוצאה של כשלים באיטום ובעיות איטום בחלונות.

Call Now Button