050-999-2828

ביובית

דרכנו תוכלו להזמין שירותי ביובית מעכשיו-לעכשיו ובפריסה ארצית – בכל זמן ובכל מקום, אנו מתחייבים לספק את השירות הטוב ביותר הכולל אחריות בכתב בסיום כל עבודת פתיחת סתימת ביוב, אנו מעניקים ללקוחותינו שירות הוגן וכמובן גם מחירים הוגנים ונוחים. בעקבות כך אנו זוכים להמלצות רבות בתחום, ניתן לקרוא את ההמלצות באתר האינטרנט שלנו או לחלופין ע"י חיפוש ברשת האינטרנט.

מערכת ביוב נחשבת תקינה כאשר המערכת מבצעת את פעולת הניקוז בצורה טובה ללא כל בעיות שונות. במידה וקיימת בעיה במערכת הביוב, הדבר בא  לידי ביטוי בפסולת- הפסולת זורמת אל מערכת הביוב. כאשר מדובר בפסולת רבה מדי, היא עשויה להיתקע וליצור פקק גדול ואז יש מצב של סתימה. במקרה של סתימה, יש חשיבות רבה לבחור בפתרון מקצועי כדוגמת ביובית.

צריכים שירותי ביובית באופן דחוף? הגעתם לחברה המובילה בפתיחת סתימות ביוב!
פתיחת סתימת ביוב על ידי משאית ביובית מעכשיו-לעכשיו✅
אנו מתחייבים לפתור לכם את הבעיה, 100% תוצאות!✅
אנו מספקים את כל שירותי האינסטלציה תחת קורת גג אחת✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לפתוח את הסתימות ע"י ביובית

ביובית
ביובית

עבודות אחרונות שספקנו בביובית

חברתנו מספק מגוון רחב של שירותים בתחום הביובית שאיבת ביוב , שאיבת הצפות בבתים משרדים ועסקים , החלפת צנרת ביוב או התקנת קווי ביוב , פתיחת סתימות ביוב במטבח , שאיבת בורות שומן למסעדות בתחום אוכל , אנו מבצעים מגוון רחב של שירותים תוכלו לקרוא חלק מעבודות אחרונות שבצענו ללקוחות חדשים וישנים בתחום הביובית לבתים עסקיםומשרדים.

השירות שבצענו:תיאור השירות:המחיר ששולם:
שאיבת ביובהגענו לבית פרטי עבודה שבוצעה פתיחת סתימה בצינור של הבריכה פרטית בבית לאחר עבודה של מספר שעות אתרנו את הסתימה שאבנו עם מציוד המתקדם שלנו.טווח מחירים 400₪ - 650₪
שאיבת הצפותהגענו למסעדה בתל אביב כל המטבח היה מוצף במים לאחר מספר שעות של עבודה שאבנו את כל המים אתרנו את התקלה של הצינור שהתפוצץ.טווח מחירים לעלות שאיבת מים 400₪ - 850₪
החלפת צנרת ביוב או התקנת קווי ביובהגענו לבניין משרדים חברת אחזקות בבניין בקשה שנבדוק את כל נושא צנרת ביוב לאחר בדיקה מקיפה אתרנו את התקלה בצנרת בבנייןטווח מחירים לפי מטר עבודה 350₪ - 550₪
פתיחת סתימות ביוב במטבחהגענו לבית קומות דירה ישנה אתרנו שכל הביוב במטבח וצינור סתום לאחר עבודה מעל שעה שניקוי הצנרת הצלחנו לסדר את התקלה איו יותר סתימה בכיור.טווח מחירים 450₪ - 750₪
שאיבת בורות שומן
שאיבת בורות שומן למסעדה לאחר תקופה ארוכה הגענו למסעדה באזור המרכז לטיפול תקופתי שאבנו את כל השומן בבור על יד ציוד מקצועי כלים מקצועים
טווח מחירים 350₪ - 850₪

מה זה ביובית

ברחבי הערים המרכזיות כמו תל אביב למשל ישנן מסעדות רבות העושות בה שימוש במקרה של סתימת ביוב בשל התכנים במטבח. בעלי המסעדות אינם יכולים להשאיר את המסעדה במצב של הצפה בשל סתימה בביוב ולכן עליהם לפעול ולחפש את הפתרון הטוב ביותר. יתרה מזאת, באמצעות ביובית ניתן להימנע מריחות רעים.

במידה ומאפשרים לביוב לשהות בחלל כלשהו זמן ארוך יתר על המידה, הרי החלל יתמלא עד מהרה בסירחון אשר ישפיע על התנועה של המבקרים במקום, בייחוד כאשר מדובר במסעדה. מכאן, במקרה של סתימה בביוב, יש צורך להיעזר בפתרון מקצועי .

ביובית 24 שעות

בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הלילה, ליתים יש צורך לקרוא לשירות ביובית 24 שעות ביממה. במקרה של הצפה בביוב בבית הפרטי שלכם או במסעדה, אין מדובר במקרה נעים במיוחד. ההצפה עשויה להתרחש בכל שעות היממה ואינכם יודעים מתי הזמן המדויק. במקרה של הצפה בביוב, חשוב מאד לא להתחיל לטפל בבעיה בכוחות עצמכם, כי הרי אתם אינכם מומחים בתחום ועשויים לגרום נזקים רבים בשל חוסר ניסיון.

מה אפשר לעשות? כדאי לפנות אל חברה מקצועית ובעלת ידע רב בתחום אשר מספקת את השירות המקצועי והטוב ביותר לאורך כל שעות היממה ברחבי הארץ. בין אם אתם זקוקים לשירותי ביובית באזור גוש דן או בכל אזור אחר בארץ, צוות מקצועי ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירות האמין והטוב ביותר הכולל את המחיר הטוב מכל.

ביובית בלחץ גבוה

מדובר במשאית בגודל גדול אשר נחשבת משוכללת במיוחד וביכולתה לשאוב בלחץ גבוה. ביובית הכוללת כלים משוכללים מסוגלת לבצע מספר רב של פעולות כמו למשל לשטוף את בור הביוב וגם לשאוב את הביוב. כאשר מדובר במצב של צינורות ישנים, אין צורך לקחת את הסיכון כי יקרה משהו כמו מזון אשר יתקע או מוצרי היגיינה. במקומות רבים ניתן לראות כי סתימת ביוב מתרחשת גם כתוצאה מזריקת מוצרי היגיינה בכמות גבוהה  לביוב וכתוצאה מכך מתרחשת סתימה.

ביובית יתרון משמעותי

לשאלה מדוע כדאי להזמין ביובית, התשובה היא כי מדובר בכלי משוכלל ביותר אשר פותח את הסתימות ע"י שימוש בלחץ מים אדיר! אינסטלטור הרבה מאוד פעמים לא מסוגל לפתוח את הסתימה על ידי שימוש בציוד שלו, ולכן נדרש ציוד מתקדם של משאית ביוב.

במקרה של סתימה, כל מה שצריך לעשות זה להזעיק את הביובית ומשאית הביוב תבצע את הפעולה במהירות האפשרית והתוצאה תהיה שחרור הסתימה. שימו לב, במקרה של סתימה בביוב בבניין, הדבר עשוי לגרום נזק כבד- הביוב עשוי לעלות לכל הקומות בבניין והדבר עשוי להיות מסוכן ביותר ואף לגרום להרס של חפצים.

מניעת סתימה בביוב מה אפשר לעשות

סתימה בביוב נוצרת כתוצאה מעודף של חפצים בביוב והדבר עשוי לגרום להצפה משמעותית. רגע לפני הזמנת ביובית ישנן מספר פעולות אשר ניתן לעשות כמו למשל לרכוש פח אשפה לשירותים- אמנם מדובר בפעולה פשוטה למדי, אך תופתעו לדעת כיצד הפעולה הפשוטה מסייעת רבות למניעת סתימות. רבים מוצאים את עצמם זורקים לפעמים פסולת אשר אינה תואמת את יכולת הניקוז של האסלה כמו למשל דפים או מגבונים לחים אשר אינם מתאימים לאסלה.

מה עוד אפשר לעשות? גורם נוסף להיווצרות של סתימה בביוב הוא השערות לאחר הרחצה באמבטיה. השערות באמבטיה נערמות בקבוצות וכתוצאה מכך עשויה להתרחש סתימה רצינית בביוב. מכאן, אחת האופציות היא לקנות כובע רחצה ולחבוש אותו במסגרת הרחצה באמבטיה וכמובן להקפיד על ניקיון של האמבטיה.

ביובית מחיר

בעת  הזמנת ביובית, יש לדעת כי המחיר אינו קבוע אלא נקבע בהתאם לפרמטרים שונים. יש להדגיש כי במסגרת ההזמנה רבים בוחרים להזמין איש מקצוע כדוגמת אינסטלטור אשר יגיע לצורך אבחון הבעיה. יש להדגיש כי ביקור אינסטלטור עשוי לעלות לא מעט במסגרת טיפול בבעיה ויהיה לקחת זאת בחשבון. ייתכן כי הבעיה תיפתר רק באמצעות שאיבה של הביוב, כאשר המחיר תלוי בהיקף הבעיה ובביצוע זמן הטיפול. במרבית המקרים יהיה מדובר על סכום אשר מתחיל ב600 ש"ח ועשוי להגיע ל900 ש"ח בהתאם לחומרת הבעיה. טרם הזמנת הביובית, ההמלצה היא לבדוק את הספקים השונים ולדעת את טווחי המחירים.

מה יש לבדוק בעת הזמנת משאית ביובית

במקרה של סתימה שאיבת הביוב עשויה להתגלות בתור צעד חכם ביותר. במסגרת שאלת המחיר, יש לוודא כי לצד המחיר הנוח, אתם מזמינים גם חברה מקצועית בתחום המתמחה בביצוע העבודה ומספקת שירות אמין ואיכותי. על החברה להציג לכם אישורים לפעולה ורק אז החברה תהיה רשאית לערוך פינוי פסולת לאתרי הפסולת השונים.

חברה  מקצועית תהיה חברה אשר תציע לכם שירות מקצועי ללא פשרות תוך יחס אישי ורמת שירות מהמעלה הראשונה. לא תמיד מחיר זול מעיד על תוצאה טובה ולכן חשוב מאד לא להתפשר ולדאוג כי אתם מזמינים שירות מטעם חברה מקצועית אשר פעולת בכפוף לתקנות של המשרד להגנת הסביבה.

ביובית פתרון יעיל

הזמנת ביובית נחשבת לפתרון יעיל עבור אחת הבעיות המטרידות ביותר. תקלות בצנרת עשויות להתרחש מדי פעם והדבר עשוי לגרום אי נחת לאנשים. כאשר מזמינים ביובית ניתן לדעת כי הבעיות יפתרו על הצד הטוב ביותר. טיפול מקצועי ונכון מטעם חברה בעלת רזומה עשיר וצוות עובדים מנוסה יבטיח ביצוע עבודה מהמעלה הראשונה וכך יהיה ניתן להמשיך בשגרת החיים ללא ריחות בלתי נעימים.

איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילות במצלמה תרמית
מחירון איתור נזילות
מחירון איתור נזילות
איתור רטיבות
איתור נזילה בצנרת
Call Now Button