050-999-2828

דודי שמש

אצלנו בפלומברים תוכלו להזמין שירותי תיקון או התקנת דודי שמש מעכשיו-לעכשיו, אנו מבצעים את השירות בפריסה ארצית, לכן לא משנה מהיכן אתם בארץ – אנחנו הכתבות בשבילכם. אנו מספקים ללקוחותינו את השירות הטוב והמהיר ביותר, הכולל איתור מהיר של הבעיה והסברתה ללקוח, אחריות בכתב עבור התיקון או התקנת הדוד וכמובן – מחירים הוגנים.

עונת החורף מהווה הזדמנות מצוינת לטפל בדודי שמש. אמנם בחורף בישראל יש אפשרות ליהנות משמש נעימה, אך בכל זאת כדאי לבדוק את תקינות דודי השמש. דוד שמש היא מערכת להמרה של אנרגיה סולרית- אנרגיה המגיעה מהשמש, מה בא לידי ביטוי בטמפרטורת המים. המערכת מאחורי דוד שמש פשוטה למדי- קולט השמש ממיר את האנרגיה של האור לחום, זאת במטרה לחמם את המים.

צריכים שירותי התקנת דודים? הגעתם למובילים בתחום!
מתקין דודים מעכשיו-לעכשיו מבלי להתעכב✅
אנו מתחייבים ל100% הצלחה ואחריות בכתב✅
איתור וטיפול בכל סוגי התקלות במידת הצורך✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ

דודי שמש
דודי שמש

 

דודי שמש איכותיים

הידעתם? בדומה לדברים אחרים בבית, גם דודי שמש עשויים להתקלקל ככל שעובר הזמן והפתרון האפקטיבי ביותר הוא תחלופה של דודי השמש בחדשים. אמנם הטיפול דורש לא מעט השקעה כספית, אך מה לא עושים על מנת ליהנות ממים חמים?

שירותי דודי שמש שספקנו לאחרונה

חברתנו מספקת עבודות רבות בתחום תיקונים והחלפת דודי שמש בכל חלקי הארץ במגוון רחב של עבודות קטנות לבתים ומשרדים אנו נותנים שירות מקצועי עד הבית הלקוח ברשותנו ניסיון רב בתחום מתמחים בתחום של כל סוגי דודים ניקוי צנרת בדיקת דוד שמש , החלפת מאיץ חום לדוד שמש , ניקוי קולטים לדוד שמש , פלאנג' לדוד שמש תוכלו לקרוא את השירותים שספקנו לאחרונה:

השירות שבצענו:תיאור השירות:המחיר ששולם:
ניקוי צנרת בדיקת דוד שמשהגענו לבית פרטי ביצענו ניקוי צנרת לדוד שמש לאחר סיום עבודה המים חמים ודוד שמש עובד כמו חדשטווח מחירים 300₪ - 450₪
החלפת מאיץ חום לדוד שמש הגענו לדירת גן מאיץ חום התקלקל לאחר עבודה איתור תקלה הוחלף המאיץ לדודטווח מחירים 300₪ - 550₪
ניקוי אבנית בדוד שמשלאחר שהגענו לדוד שמש בבית פרטי בצענו בדיקות מקיפות זרם מים היה חלש היו נזילות מהדודבמקרים שונים הדוד התחיל לקצר בצענו ניקוי אבנית מקצועי דרך הכלים והציוד המתקדם שלנו ואבנית הוסרה דוד עובד מצוין טווח מחירים 350₪ - 550₪
ניקוי קולטים לדוד שמש
לאחר מספר ימים התקשר שוב הלקוח ביקש שנגיע לבית שלו כדי לבדוק את הדוד שמש שלו שלא שהמים בדוד לא מתחמים בצענו ניקוי קולטים פנימי שטיפת הצנרת עבדוה יסודות לאחר עבודה של שעה הדוד מחמם את המים בדירה.טווח מחירים 300₪ - 450₪
פלאנג' לדוד שמשהגענו לבית ובצענו פירוק הפלאנג' הישן, ניקוי לדוד שמש לאחר מכן בוצע ריקון וחיבור מחדש.
עבודה יסודית חשוב לציין שעבודה פלאנג מורכבת יכולה לקחת מספר שעות עבודה.
טווח מחירים 500₪ - 750₪

חברה דודי שמש מומלצת

אם כן, ישנם מקרים בהם יש צורך להחליף את דודי השמש ולצורך כך חשוב ביותר לבחור את החברה  המתמחה בכך. ההמלצה שלנו היא לבצע סקר מקיף בין החברות השונות ולבחון באינטרנט את ההיצע. כיום רבים עושים שימוש באינטרנט במטרה לבחון בעלי מקצוע שונים על מנת לבצע את הבחירה הנכונה ביותר.

תיקון דודי שמש על גגות רעפים

תיקון דוד שמש על גגות רעפים מצריך הזמנת מומחים בתחום. אם תנסו לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם, הרי הדבר עשוי להוביל לפציעה כתוצאה מהתעסקות עם תחום אשר אינו ידוע לכם.

אם דוד השמש ממוקם על גג רעפים, ממש לא כדאי לכם לקחת את הסיכון ולעלות לגג לבד ללא הציוד המתאים. מדובר בסכנת חיים, כאשר פעולת הניקיון החיצונית מחזיקה מעמד רק כמה ימים בודדים ולא כדאי לכם לקחת את הסיכון. באשר לניקיון יסודי יותר של הצנרת, בחירת חברה המתמחה בכך תאפשר לכם לקבל ניקיון יסודי.

ניקוי צנרת במסגרת בדיקת דוד שמש

אם במסגרת בדיקת דוד שמש ההחלטה היא לערוך ניקוי יסודי בצנרת, ההמלצה שלנו היא לבחור חברה אשר תקפיד על מספר כללים- סגירה של כניסת המים הקרים לדוד והכלל השני הוא שחרור הלחץ מתוך הדוד- המשמעות היא פתיחה של כיור הברז המים החמים ולאחר מכן יש לגשת ולטפל בדוד.

דודי שמש השוואת מחירים

לשאלה כמה זה יעלה לכם, התשובה היא כי אין מחיר קבוע והדבר תלוי בחילופי העונות וכן בתקופה בה תתחילו לעשות שימוש בדוד החשמל. לצורך קבלת המחיר, כדאי לערוך סקר בין החברות השונות וכן להיוועץ עם לקוחות קודמים אשר ייתנו לכם מענה בכל הקשור לסוגיית המחיר. לא חסרים מקרים בהם אנשים הזמינו טכנאים אשר לא אמרו להם את המחיר האמיתי אלא דרשו מחיר גבוה מדי, ולכן קיימת חשיבות עליונה לבדוק היטב את המחיר.

אחריות על דודי השמש

הזמנתם טכנאי של דודי שמש לצורך טיפול בבעיה? הקפידו לבקש ממנו אחריות עבור חלקי החילוף אשר הותקנו. קבלת התעודה חשובה ביותר- כך במקרה של תקלה, יהיה לכם אל מי לפנות. שימו לב אם דוד השמש טופל אך קיימת תקלה ייתכן כי יש צורך להחליף את גוף חימום.

כללים במסגרת רכישת דוד שמש חדש

רכישת דודי שמש כוללת מספר התייחסות להיבטים שונים כמו למשל שם יצרן, נפח, מקום ההתקנה וכן תשלום עבור תוספות אשר יאפשרו להאריך את חיי הדוד.

עמידה בתו תקן: עומדים לרכוש דוד שמש? יש לוודא כי הדוד עומד בתווי תקן. כל דוד נבדק במכון התקנים בהתאם לסעיפים 579.1 ו579.2 ולכן על החברות המספקות דודי שמש לעמוד בתווי התקן ואף לסמן את הדודים.

בדיקת המספר הסידורי: אם זאת, בשנים האחרונות ניתן לשמוע לא מעט סיפורים על אנשים אשר רכשו דוד שמש מזויף ולכן בעת רכישה של דוד שמש חדש, כדאי לבדוק את המספר הסידורי והדגם של הדוד. למגדילים לעשות, ניתן להיכנס גם לאתר של מכון התקנים על מנת לא ליפול בפח ולבחון את האחריות ואת שנת הייצור.

בחירת נפח מתאים: יתרה מזאת, ההמלצה היא לבחור נפח מתאים בהתאם למספר האנשים החיים בבית וכן בהתאם להרגלי צריכת המים החמים. הנפח של הדוד עשוי לנוע החל מ80 ליטרים ועשוי להגיע גם עד 200 ליטרים

תקלות בדודי שמש

בעונת הקיץ הצפייה כי דוד השמש יעבוד, כי הרי יש שמש בחוץ. אם אין מספק מים חמים למקלחת, הרי צריכה להידלק נורה אדומה. הדבר עשוי  לקרות כתוצאה מצינורות סתומים בקולטים ולכן אין אפשרות של סירקולציה של המים למטרות חימום. אם מדובר במקרה מהסוג הזה, הרי טכנאי דודי שמש עשוי לפתור לכם את הבעיה באמצעות שטיפה של הדוד והצנרת.

לעומת זאת, בעונת החורף אם אין לכם מים, הדבר עשוי להעיד על הצטברות של אבנית בתחתית של הדוד. מה המשמעות? משמעות הדבר היא כי גוף החימום המצוי בחלק התחתון של הדוד מכוסה באבנית ולכן המים אינם חמים מספיק. במקרה הזה טכנאי מקצועי יבצע פעולה הכוללת הסרה של האבנית

טיפול באבנים שבדודים

כאשר יש אבנית בדודי השמש, הרי זמן החימום ייקח זמן רב יותר ולפיכך דודי השמש לא יהיו יעילים במיוחד במקרה הזה. מכאן, כאשר הבחנתם בבעיה כתוצאה מהצטברות של אבנית, השלב הבא הוא לאבחן את הבעיה על מנת לקבל טיפול מתאים.

זרם חלש: כאשר קיימת בעיה של זרם חלש בדוד השמש, ייתכן והמקור לבעיה היא סתימה בצנרת או במיכל של דוד השמש. האבנית אשר מצויה בתחתית של הדוד השמש גורמת לכך שהמים יצאו בצורה אטית במקום בצורה מהירה.

בעיית נזילות: עוד בעיה אשר יכולה להיגרם כתוצאה מאבנית היא נזילות. אם קיימת אבנית, אז בשלב מסוים ייתכן והמיכל יפגע והתוצאה תהיה נזילות מדוד השמש, מה שעשוי להוביל להחלפה של כל הדוד לרבות המנגנונים הפנימיים.

איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילות במצלמה תרמית
מחירון איתור נזילות
מחירון איתור נזילות
איתור רטיבות
איתור נזילה בצנרת
Call Now Button