050-999-2828

ניסור בטון

צריכים חברה שתבצע עבורכם ניסור בטון במבנה? אנחנו בפלומברים מתמחים בביצוע ניסור בטון, אנו משתמשים בציוד המקיף והמקצועי ביותר בתחום, הציוד מאפשר לנו לבצע עבודה נקייה, מהירה ומדויקת, מבלי לגרום לנזקים מיותרים למבנה. אנו מתחייבים לתת את השירות המהיר והטוב ביותר ללקוחותינו, הכולל מחירים הוגנים ואחריות בכתב עבור כל עבודה.

תחום עבודות הבטון כולל עבודה עם חומר בשם בטון המהווה את המרכיב המרכזי. עבודות בטון מתבצעות במסגרת שיפוצים באמצעות כלים ייחודיים המשמשים את החברה לעבוד עם הבטון. ניסור בטון נחשבת לאחת העבודות אשר יכולה להתבצע על ידי גורם מקצועי.

צריכים שירותי ניסור בטון במבנה? הגעתם למובילים בתחום!
אנו עובדים בשיטות מתקדמות ועם הציוד האיכותי ביותר✅
אנו מתחייבים ל100% הצלחה ואחריות בכתב✅
אנו דואגים לפינוי הפסולת למקום מורשה✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ

ניסור בטון
ניסור בטון

ניסור בטון כלי עבודה

ישנם אנשים אשר אין להם את הניסיון המתאים לעבודה עם בטון וכתוצאה מכך הם עשויים להיתקל בבעיות שונות. ניסור בטון אינה עבודה המיועדת לכל אחד בשל המורכבות ולכן יש להפקיד את העבודה בידי מומחים בתחום אשר יהיה ביכולתם לעשות שימוש  בכלי עבודה מתאימים לצורך ביצוע העבודה.

כלי העבודה אשר עושים בו שימוש במסגרת ניסור בטון הוא דיסק יהלום- מדובר בכלי עבודה אשר כולל טכניקה מתקדמת אשר מאפשרת לעשות שימוש בכלי עבודה אשר מסוגל להתמודד עם חומר מורכב כמו בטון. הדיסק יהלום כולל שיניים חיצוניות אשר עשויות משבבים של יהלום הנחשב לאחד מהחומרים החזקים ביותר בטבע ובאמצעותו ניתן לבצע את פעולת הניסור.

עבודת אינסטלציה ניסיון

בתחום אינסטלציה קיימת חשיבות עליונה להסתייע בשירות של בעלי מקצוע אשר להם ניסיון רב בתחום.  אם קיימת התלבטות, הרי ניתן להתייעץ עם מכרים או קרובי משפחה על מנת לבחור את האינסטלטורים הטובים ביותר. כך או אחרת, ההמלצה היא לא להסס ולשאול לגבי הניסיון. אם קיים בכם חשש- הרי זה הזמן ללכת עם האמת שלכם ולבצע סקר מקיף עד שתגיעו לבחירה המתאימה לכם.

הכשרה מקצועית בתחום

על מנת לבצע את העבודה הכוללת ניסור בטון, חשוב ביותר לבחור בחברה מקצועית אשר תפגין מספר פרמטרים כגון בטיחותית ומקצועיות. אין לנסות ולבצע את העבודה ללא הכשרה מתאימה בתחום. אדם אשר לא עבר הכשרה מתאימה בתחום עשוי לגרום נזקים רבים בביצוע עבודה ללא הכשרה מתאימה. כאשר מזמינים חברה מקצועית לביצוע העבודה יש לתת את הדגש על מקצועיות לצד איכות.

קידוח בטון לעומת ניסור בטון

לשאלה האם קיים הבדל בין ניסור בטון לבין  קידוח בטון? התשובה היא כי אין מדובר על פעולות זהות אלא על פעולות שונות לחלוטין. בבואנו לדבר על פעולה הכוללת ניסור בטון ההתייחסות תהיה לעבודה רחבה יותר- הכוונה היא כי העבודה מאפשרת להסיר חלקים שונים של בטון.

לעומת זאת, קידוח בטון נחשבת לפעולה אשר מאפשרת חדירה לתוך מבנה העשוי בטון. עם זאת, הדומה בין העבודות טמון באנשי המקצוע- הן ניסור בטון והן קידוח בטון מבוצעות על ידי אנשי מקצוע מומחים.

סיבות שבגללן צריך לנסר את הבטון

מתי יש לבצע ניסור בטון? לשאלה מתי יש לבצע ניסור בטון התשובה היא במקרה של הסרה של קיר בטון או שינוי בקיר בטון. עם זאת, כדאי לדעת כי לא תמיד מתאפשר להוריד קיר בטון וכאשר יש לעשות זאת, ההמלצה היא להיוועץ עם גורם מקצועי על מנת לקבל מענה מקיף.

שיטות שונות לביצוע העבודה

כפי שהזכרנו קודם לכן, אחת השיטות המרכזיות לביצוע עבודה הכוללת ניסור בטון היא באמצעות שימוש בדיסק יהלום הנחשב לחומר אשר באמצעותו ניתן לבצע עבודות מורכבות מהסוג הזה.

הסכנות שבביצוע העבודה

בשל העובדה כי מדובר בתחום מורכב, קיימת חשיבות עליונה לביצוע העבודה מוקפד תוך הכנת תוכנית עבודה מקיפה טרם תחילת העבודה. עבודת ניסור בטון כוללת שימוש בציוד כבד העשוי לסכן את חיי העובדים ולעתים אף נדרשת עבודה בגובה ואז פעולת הניסור הופכת מסובכת.

עוד בעיה אשר בעלי המקצוע ניצבים היא נשימת האבק אשר נוצר במסגרת פעולת הניסור ועשוי להוביל מחלות שונות. מכאן, חברה מקצועית בתחום תקפיד לעשות שימוש באמצעים שונים כמו מסכה אשר נועדה לספק פתרון לאבק.  סכנה נוספת אשר עשויה להתרחש היא תכנון קיר לא נכון אשר עשוי להוביל להתמוטטות ולכן כדאי כדי מהנדס בניין יהיה באזור וכן מפקח בטיחות.

ניסור בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום מתאים למקרים בהם קיר בטון כולל חומר חזק הכולל ברזל עבה ושטח העבודה נחשב גדול במיוחד.  חברה מקצועית בתחום תדאג להיות מצוידת בכלים המתקדמים ביותר לחיתוך ופריצה של פתחים בבטון. בהשוואה לחומרים אחרים, בטון נחשב לחומר חזק במיוחד ולפיכך אין למצוא אותו בטבע במצב הטבעי אלא מיוצר באמצעות אמצעים כימיים או באמצעות אמצעים טכנולוגיים. מסור יהלום מקצועי ישמח לביצוע חיתוך הבטון.

ניסור בטון מחיר

עלות המחיר עבור עבודות ניסור בטון אינו קבוע אלא משתנה בהתאם לסוג העבודה. מה הכוונה? המחיר עשוי להשתנות כתוצאה מכמות הקידוחים והניסורים וכן משך העבודה וכמובן עובי הבטון אשר יהיה צריך לקדוח בו. רגע לפני, ההמלצה היא לבקש הצעת מחיר ולבחון את המחירים השונים היות ומדובר בהוצאה כספית נכבדת.

איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילות במצלמה תרמית
מחירון איתור נזילות
מחירון איתור נזילות
איתור רטיבות
איתור נזילה בצנרת
Call Now Button