050-999-2828

איתור נזילות

אנו בפלומברים מספקים שירותי איתור נזילות למגזר הפרטי והעסקי, אנו משתמשים בציוד המתקדם והאיכותי ביותר ומבטיחים עבודה מקצועית ומדויקת, בנוסף אנו מתחייבים לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר שקיים בשוק, הכולל אחריות על הצלחה בביצוע העבודה, וכמובן מחירים נוחים והוגנים ביחס למחירי השוק.

תקלות בבית עשויות להעיד על בעיות גדולות כמו למשל נזילה בבית. אם תבחרו להתעלם מהבעיה ולא לקרוא לבעלי מקצוע לצורך איתור נזילות אתם עשויים למצוא את עצמכם בבעיה רחבה- נזילה אשר לא תטופל בצורה מקצועית תפגע בקירות הבית וגם ברהיטים שלהם ושל השכנים.  אם התרחשה נזילה אצלכם בבית, חשוב ביותר לא להגיד לי הבעיה תיפתר מעצמה אלא לגלות יוזמה וליצור קשר עם מומחים בתחום לטובת איתור הנזילות בצורה מקצועית.

צריכים שירותי איתור נזילות? הגעתם למובילים בתחום!
אנו משתמשים בציוד המתקדם והאיכותי ביותר✅
אנו מתחייבים ל100% הצלחה✅
אנו מתחייבים לגבות מחיר הוגן ביחס למחירי השוק✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לתקן את הנזילות

איתור נזילות
איתור נזילות

איתור נזילות סימנים

כיצד תדעו לאתר נזילות ואיך יש להבין את מקור הנזילות? אם אתם לא בעלי מקצוע, ההמלצה היא להשאיר את העבודה לידי מומחים בתחום. אתם הרי לא ממש מבינים בתחום ולכן אין לכם ניסיון בכל הדרוש בתחום איתור הנזילות בבית וכדאי לא לנסות לפתור את הבעיה לבד בשל חוסר התמצאות בכלים הדרושים.

איתור נזילות על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי החברה תעשה הכל על מנת לפתור את הבעיה באמצעות הכלים העומדים לרשותה.  מענה יעיל ומקצועי אשר מתקבל על ידי חברה מקצועית יפתור את בעיות הנזילה. צוות מקצועי ידע לאבחן במדויק את מקור הבעיות.

שירותי אינסטלטור שספקנו לאחרונה

אנו בחברת פלומברים נקראים לבצע עבודות של איתור נזילות לביתם משרדים ולמוסדות בכל חלקי הארץ במגוון רחב של עבודות איתור נזילות , רטיבות בקירות , איתור נזילה במטבח , איתור ברצפה , איתור נזילה בצינורות בביוב בשרותנו מגוון רחב של כלים וציוד המתקדם ביותר תוכלו לקרוא עבודות אחרונות שבצענו :

השירות שבצענו:תיאור השירות:המחיר ששולם:
איתור רטיבות במטבחהגענו למסעדה גדולה כל המטבח והקירות היו עם מים הייתה הצפה בעל מסעדה ביקש שנאתר את התקלה כמה שיותר מהר לאחר מספר שעות אתרנו את התקלה שהייתה באחת הצינורות של במטבח.טווח מחירים למטר 250₪ - 750₪
איתור נזילה בצנרתהגענו לבית כנסת ישן כל הכניסה של הבית כנסת הייתה עם מים לאחר בדיקה מקצועית אתרנו את התקלה של הצנרת הישנה שיש להחליף אותו.טווח מחירים למטר עבודה 250₪ - 550₪
איתור נזילות במצלמה תרמיתהגענו לבית פרטי כל הקירות בבית היו ברטיבות הלקוח היה מאוד לחוץ התקנו את המצלמה התרמית חיפשנו במקצועית את התקלה שיש בצינרות בבית או ברטיבות בגג לאחר עבודה מקצועית פתרנו את תקלה שהייתה בעליית הגג.טווח מחירים למטר עבודה 350₪ - 950₪
איתור רטיבות מהקירעבודה שבצענו בידרה שכורה לאחר תשאול הלקוח הבנו שאנו צריכים לעלות לדירה השנייה ולאתר את התקלה גם בקומה השנייה לאחר מספר שעות מצאנו את התקלה טווח מחירים למטר 250₪ - 850₪
איתור רטיבות ברצפההגענו למשרד גדול בתל אביב לאחר שכל הקומה היתה מוצפת במים הגענו סגרנו את המים , לאחר מכן עבדנו עם מצלמה תרמית מקצועית חיפשנו את הצינור שבו יש את הרטיבות לאחר 8 שעות עבודה אתרנו את התקלה טווח מחירים למטר 550₪ - 950₪

ביצוע איתור נזילות

כיום כבר ישנן שיטות שונות לצורך איתור נזילות. אותם ימים בהם היה צורך לשבור את הקירות לטובת איתור הנזילות עברו וחלפו כבר מזמן. כיום כבר אין ממש צורך לשבור את הקירות אלא אפשר לאתר את הנזילות באמצעים מתקדמים יותר. הטכנולוגיה המתקדמת של היום מאפשרת לאתר את הנזילות ולטפל בהן בצורה טובה בלי לגרום לשיבוש אורח החיים.

שיטות לאיתור נזילות

קיימות שיטות שונות לצורך ביצוע איתור נזילות וכעת נפרט את השיטות:

החדרת מצלמות סיב אופטי: במטרה לאתר את מקור הנזילה ניתן להחדיר אל הצנרת מצלמה מיוחדת אשר כוללת סיב אופטי גמיש אשר באמצעותו ניתן לאתר את הנקודה ממנה יש דליפה וכן ניתן לבחון בצורה מדוקדקת יותר את המאפיינים השונים במטרה לאתר את הכשלים השונים בצנרת.

איתור באמצעות בלון: מדובר בשיטה במסגרתה מתבצע החדרה של בלון אל הצנרת במטרה לחסום את ניקוז המים אל צנרת העירייה.

איתור באמצעות גז: בהשוואה לשיטות אשר הצגנו עד עכשיו, מדובר בשיטה מורכבת למדי הדורשת בעל מקצוע אשר לו ניסיון רב בתחום במטרה לאתר את הנזילות באמצעות השיטה הנ"ל. השיטה הזאת מבוססת על שיטה אשר פעולת בהתאם לעיקרון לפיו הגז עולה למעלה ולכן יש להזרים לתוך הצנרת גז שאינו רעיל ולאחר מכן לאתר באמצעות חיישן מיוחד נקודות מהן הגז עולה והן הנקודות אשר יש לתקן.

איך לאתר נזילות במקצועיות

גם אם נדמה לכם כי מדובר בנזילה קטנה ואינה חשובה, ההפך הוא הנכון. ההמלצה היא לבחון היטב את מקור הנזילה ולא להזניח. נזילה עשויה לבוא לידי ביטוי באמצעות כתם על הקיר או חשבון מים גדול. במקרה בו קיים חשד לנזילה, יש חשיבות רבה לבצע את הבדיקה על ידי מומחים בתחום.

לאתר את הנזילות על ידי שימוש במצלמה תרמית

מלבד השיטות אשר הוזכרו כאן, ניתן להזכיר שיטה נוספת והיא איתור נזילות באמצעות שימוש במצלמה תרמית. שירות של איתור הנזילות מיועד לאנשים הסובלים מבעיה של פיצוץ בצנרת ולכן מדובר בשירות חשוב ביותר עבור בעלי דירות וגם קבלנים. אם אתם עומדים בפני מעבר לדירה חדשה, כדאי לתאם את השירות לפני בדיקת בדק בית. היתרון המרכזי של השיטה טמון בכך כי אין צורך לשבור את המרצפות והקירות אלא ניתן לבצע את הפעולה באמצעות שימוש במצלמה.

שימוש במצלמה נחשב לאחד האמצעים המתקדמים ביותר המאפשרים לתת תמונות מצב מדויקת. כיצד פעולת המצלמה? המצלמה פועלת באופן פשוט למדי המאפשר ביצוע הדמיה תלת ממדית. המצלמה מודדת טמפרטורה מתחת לריצוף וכן מסביב לקירות. המדידה של הטמפרטורה נועדה על מנת לעקוב אחר החלקים של הצנרת עד למציאה של הנקודה הבעייתית והכל בלי לגרום נזק לבית.

איך לחסוך בעלויות

אם כן, בשנים האחרונות ניתן לראות את השינויים האחרונים אשר התרחשו בענף האינסטלציה אשר באים לידי ביטוי באפשרות לאתר את הנזילות באמצעות אמצעים מתקדמים. כיום ניתן לבצע את הפעולה באמצעות שמירה על דיוק על מנת לאתר את הנזילות. יתרה מזאת, איתור באמצעות מצלמה מאפשר חסכון רב של כסף ומניעת נזקים.

איך לבחור חברה שתאתר את הנזילה

עד כאן הבנתם את השינויים אשר התרחשו בענף האינסטלציה המאפשרים לבצע עבודה מדויקת יותר, אך כעת חשוב להפקיד את העבודה בידי אנשי מקצוע מתאימים. יש לבחור אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה אשר יהיה כיף ונעים להתייעץ איתם ותוכלו לדעת כי אתם מקבלים תשובות מקיפות לשאלות שונות.

חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב תשמח לעמוד לרשות קהל הלקוחות שלה וללוות אותם לאורך כל הדרך. איתור נזילות תוך שימוש באמצעים מתקדמים מאפשר לחברה להיות עם היד על הדופק ולאתר את הבעיה במהירות האפשרית. במקום לשבור קירות ולגרום נזקים, חברה מקצועית תבחר לצעוד עם הקדמה ולדאוג לאתר את הנזילות בדרך הטובה ביותר. שיטת העבודה המתקדמת מאפשרת לחברה לתת שירות מהיר ואיכותי לקהל הלקוחות.

לבצע עבודה נקייה

לאחר ביצוע איתור נזילות, חברה מקצועית תקפיד על ביצוע עבודה נקייה. אם חשבתם כי מצפה לכם בית מלוכלך, הרי אתם מוזמנים להיות רגועים. בחירה של חברה מקצועית אשר לה ניסיון רב בתחום תאפשר לכם ליהנות משירות מקצועי הכולל הקפדה על ניקיון. הקפדה על ניקיון איכותי מהווה עוד שלב בשירות אשר ניתן על ידי חברה מקצועית לטובת קהל הלקוחות. יש לכם נזילה? אתם יכולים להיות בטוחים כי חברה מקצועית תלווה אתכם בכל השלבים עד לאיתור הנזילה וטיפול בבעיה.

איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילות במצלמה טרמית
מחירון איתור נזילות
מחירון איתור נזילות
איתור רטיבות
איתור רטיבות
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת
Call Now Button