050-999-2828

איטום

צריכים שירותי איטום מקצועיים עם אחריות? אנחנו בפלומברים מבצעים עבודות איטום בשיטות המתקדמות ביותר, המקצועיות והניסיון שצברנו עוזרים לנו להגיע לתוצאות האיטום הטובות ביותר, אנו יודעים להבטיח ללקוחותינו 100% איטום עם אחריות בכתב. לאחר עבודת האיטום שלנו הבית יישאר יבש ואף טיפת מים לא תצליח לחדור ולפגוע בקירות הבית.

עונת החורף נחשבת לעונה בה יש להקפיד על איטום המבנים וכן איטום גגות על מנת להימנע מבעיות כמו רטיבות או נזילות. אותן בעיות לא ממש מתחילות בחורף וקשה מאד לזהות אותן, אך גילוי הבעיות בחורף עשוי לבוא לידי ביטוי בבית מלא מים. על כן, חשוב מאוד להיות עם היד על הדופק ולא להביא להזנחה של המבנים. אנו נשמח לספק לכם את כל המידע אודות חשיבות האיטום.

צריכים שירותי איטום במבנה? הגעתם לחברה המובילה בתחום!
איטום בשיטות המתקדמות ביותר✅
אנו מתחייבים ל100% הצלחה✅
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לאטום את המבנה

איטום
איטום

עבודות שספקנו לאחרונה באיטום

חברתנו מספק מגוון רחב של איטום למגזר הפרטי למגזר עסקי ברשותנו ניסיון רב בתחום ומאות לקוחות בתחומי איטום רבים כגון: איטום מבנים , אמבטיה ,מרפסת ,קירות , תקרות , חלונות , גגות ועוד .. בבתים ומשרדים בטבלה שלפניכם תוכלו לקרוא על מספר עבודות שבצענו לאחרונה עם טווחי מחירים סוגי עבודות שבצענו.

השירות שבצענו:תיאור השירות:המחיר ששולם:
איטום גגות
הגענו לבית פרטי עם נזילה גדולה בקירות לאחר בדיקה מקיפה איתרנו את תקלה התחלנו לבצע איטום הגג על ידי יריעות ביטומניות לאחר עבודה של מספר שעות כל הגג סודר.טווח מחירים לעבודה למטר 150₪ - 350₪
איטום קירות חיצונים איטום קירות חיצונית בקיר בבית פרטי לאחר איתרו הנזילה התחלנו לאטום את כל הקירות החיצונים של הבית בחומר ביטומסטיק למניעת נזילות מים לאחר שעות של עבודה יסודית בוצעה העבודה.
טווח מחירים 300₪ - 550₪
איטום חלונותאיטום חלונות בחדרים בבית הגענו לדירה ישנה , שהמים במהלך הגשם נכנסו לתוך החדרים לדירה ולסלון לאחר בדיקה מקיפה מצאנו שכל החלונות לא אטומים וחומר איטום נהרס לאחר עבודה מקצועית אטמנו את כל החלונות של דירה ואין יותר רטיבות ומים לא נכנסים יותר לדירה בכל החלונות.טווח מחירים לעבודה לחלון 250₪ - 550₪
הסרת חומרי האיטום הישנים
איטום חדש לאמבטיה
הגענו לדירה גן באזור המרכז הייתה רטיבות רבה במקלחת בשירותים לאחר איתור התקלה התחלנו להסיר את כל חומרי האיטום הישנים הוספנו מחדש חומרי איטום חדשים לטיפול התקלה אחר מספר שעות עבודה התייבש החומר למחרת הלקוח יכול להשתמש שוב באמבטיה ללא נזיקהטווח מחירים לאיטום אמבטיה 550₪ - 950₪
איטום מרפסת
הגענו לבית פרטי עם מרפסת גדולה כל המים נכנסו לקירות בבית לאחר בדיקה יסודית של מקור התקלה הבנו שהתקלה קשורה לאיטום מרפסת והחומר הישן לא מחזיק התחלנו בעבודות איטום לאחר עבודה רבה ויבוש החומרים לא היה יותר רטיבות במרפסת.טווח מחירים למטר עבודה 350₪ - 550₪

איטום מבנים

אם אינכם רוצים להיות במצב בו כל הבית שלכם מוצף בעונת החורף, הרי ההמלצה שלנו היא להיות מוכנים לכל מקרה ולדאוג לאטום את המבנים והגגות בתקופת הקיץ. לצורך כך, יש להזמין מומחה איטום אשר ביכולתו לבצע סקירה של המבנה במטרה לזהות את הנקודות בהן עשויות להתרחש נזילות. שימו לב, במידה ותבחרו להתעלם מהבעיה, אתם עשויים לשלם על כך ביוקר. ביכולתו של מומחה איטום לבצע את הסקירה בצורה יסודית

איטום גגות

רגע לפני הזמנת מומחה בתחום איטום ישנם מספר דברים שגם אתם יכולים לעשות. כאשר מדובר על איטום גגות, אתם יכולים להקפיד על ניקיון הגג בצורה מקיפה. אם יש לכם חפצים שונים בגג שאתם מבחינים בהם בעונת הקיץ, הרי כדאי לעשות סדר ולדאוג לפנות את החפצים השונים. אם לא תעשו זאת קיים סיכוי כי החפצים אשר נמצאים על הגג עשויים לפגוע בשכבת האיטום ולגרום לפגיעה בה. יתרה מכך, עלים יבשים עשויים לגרום לחסימה של המרזבים והתוצאה עשויה להיות מים מחלחלים.

תיקון ליקויי איטום

במידה והבחנתם בבעיה באיטום ומומחים בתחום מצאו ליקויים שונים, כדאי לא לחכות לעונת החורף אלא להקדים ולבצע את התיקונים כבר בקיץ. עונת הקיץ היא העונה הטובה ביותר לביצוע התיקונים השונים.

בעונת הקיץ החומרים מתייבשים בצורה מהירה יותר, מה שבחורף עשוי לקחת זמן רב. חברות איטום רבות פועלות בעונת הקיץ על מנת לאפשר לאנשים ליהנות מחורף ללא בעיות ולכן ההמלצה היא לא לקחת את הזמן אלא להזמין מומחים בתחום בהקדם האפשרי.

חברת איטום חוות דעת

כיום ישנן חברות איטום רבות ולכן הבחירה אינה פשוטה. מכאן, קיימת חשיבות עליונה לבקש חוות דעת מטעם מומחים במטרה לבחור את חברת האיטום הטובה ביותר. שיחה עם לקוחות קודמים תאפשר לבחון את ההיצע ולקבל החלטה מושכלת.

איטום מחיר

יתרה מזאת, כדאי גם לבקש כמה הצעות מחיר על מנת לבחור את המחיר המתאים לכם ביותר. שימו לב, לא כדאי לבחור את הצעת המחיר הזולה ביותר. הצעת מחיר זולה עשויה לעלות לכם ביוקר ולכן לא כדאי לבחור חברה המציעה לכם חומרים זולים. אם תשקיעו קצת יותר, תבחרו חברה מקצועית העושים שימוש בחומרים איכותיים אשר באמצעותם ניתן לבצע איטום ברמה גבוהה.

בבואנו לדבר על איטום מבנים או איטום גגות, קיימת חשיבות רבה לבחון את האיכות ולחפש מומחי איטום.

טכניקות איטום

כל מבנה בנוי בצורה אחרת ולפיכך צריך פתרון המתאים עבורו. מכאן, יש חשיבות רבה לפקוח את העיניים ולהיזהר מפני אנשים אשר עושים שימוש בשיטת איטום אחת לכל המבנים. כאשר זה נוגע לאיטום – חשוב ביותר לדעת כי יש צורך לבצע בדיקה מקיפה במטרה לבחור את חומר האיטום המתאים ביותר. ישנן מספר טכניקות שונות אשר כל טכניקה יש להתאים באופן פרטני.

יריעות ביטומניות: השיטה המתאימה לגגות בציפוי זפת וגגות בטון.  מדובר ביריעות הנחשבות חזקות ועמידות במיוחד. עם זאת כדאי לוודא כי  היריעות עומדות בתו התקן של מכון התקנים הישראלי.

זפת: מדובר באחת השיטות הפופולריות ביותר בתחום איטום גגות. עם זאת, חשוב לדעת כי  איטום באמצעות זפת אינו מתאים לכל גג. עוד יש לציין כי השיטה מחזיקה פחות בהשוואה לשיטות אחרות.

חומרים פוליאוריטנים: את החומרים הנ"ל מורחים על שכבת היסוד. מומחים עושים שימוש בחומרים מסוג זה לצורך איטום חללים קטנים כגון גגות קטנים.

יריעות PVC: מדובר ביריעות המונחות על הגג אך לא נצמדות במאה אחוז ולכן אי אפשר להבטיח איטום בכל האחוזים.

איטום בהתזה

איטום בהתזה מתבצע באמצעות התזה של חומרים המיועדים לאיטום. ההתזה מתבצעת באמצעות מכונה ייעודית על ידי צינור המחובר למכונה. עם זאת, יש גם אופציה נוספת לבצע התזה על ידי משאבה של אוויר המיועדת למטרת הנ"ל. איטום בהתזה נחשבת לאחת השיטות הפופולריות ביותר בשל יתרונותיה הרבים של השיטה- העבודה נחשבת לפשוטה ביותר וניתן לבצע את העבודה על ידי צוות מצומצם והתוצאה מחזיקה זמן רב.

מומחה באיטום: מה חשוב לדעת

הזכרנו את העובדה כי לצורך ביצוע איטום יש לבחור מומחה איטום. כיום קיימים מומחי איטום רבים, אך החכמה היא לבחור חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. מומחה איטום יקפיד ללמוד אודות שיטות האיטום השונות ולהתמקצע בתחום במטרה לתת את השירות האיכותי ביותר. שימוש בחומרים תקינים יבטיח ביצוע עבודה ברמה הגבוהה ביותר ללא כל חשש מפני תקלות שונות.

מומחה איטום הוא איש מקצוע אשר לו ניסיון רב ומקצועיות רבה. מומחה בתחום ידע להסביר לכם בדיוק מה כוללת העבודה ויקפיד להסביר לכם מתי יש לבצע את האיטום על מנת שלא תמצאו את עצמכם במצב בו הבית או הגג אינו אטום כהלכה. עוד נציין כי מומחה בתחום יסביר לכם מה צריך לעשות לאחר האיטום. מומחה בתחום איטום צריך להקפיד על סטנדרטים גבוהים ביותר- ביצוע עבודה רשלנית עשוי להסתיים בנזקים רבים והריסת מבנים מכאן בחירה של מומחה מחויבת המציאות. על מומחה בתחום האיטום להציג לכם אחריות לתיקונים, זאת בשל העובדה כי החומרים כוללים אחריות. ללא הצגת תעודת אחריות התיקון עשוי להיות לא מספיק טוב.

איטום גגות
איטום גגות
איטום אמבטיה
איטום אמבטיה
איטום מרתף
איטום מרתף
איטום חדרים רטובים
איטום חדרים רטובים
איטום קירות
איטום קירות
איטום בסנפלינג
איטום בסנפלינג
איטום שלילי
איטום שלילי
איטום חלונות
איטום חלונות
איטום מקלחת
איטום מקלחת
איטום גג מרוצף
איטום גג מרוצף
Call Now Button