050-999-2828

פתיחת סתימות

צריכים אינסטלטור לצורך פתיחת סתימות? הגעתם לחברה המובילה בישראל בפתיחת סתימות באמבטיה, בכיור, בשירותים, בביוב או בכל מקום אחר. אנחנו בפלומברים מתמחים בפתיחת כל סוגי הסתימות בעזרת הציוד ההיקפי והמתקדם ביותר, כל זאת תחת קורת גג אחת, שתבטיח לכם שירות ומחירים יוצאי דופן.

מכירים את הסיטואציה בה הצנרת בבית יוצאת מכלל שליטה והתוצאה היא סתימה? אין ספק כי מדובר באחד המצבים המתסכלים ביותר אשר אינם מאפשרים להמשיך בשגרת החיים אלא  מחייבים התייחסות וטיפול של אינסטלטור מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום.

אמנם פתיחת סתימות עשויה להתברר כמלאכה פשוטה כאשר יש לכם את הציוד המתאים בבית, אבל כאשר מדובר במקרים מסובכים יותר, חשוב לקרוא לבעל מקצוע. סיוע מטעם בעל מקצוע אשר יש לו את הידע הדרוש בתחום עשוי לחסוך לכם לא מעט זמן וכמובן עוגמת נפש בניסיון להתמודד עם הבעיה בכוחות עצמכם.

צריכים שירותי פתיחת סתימות ע"י אינסטלטור? הגעתם למובילים בתחום!
פתיחת כל סוגי הסתימות מעכשיו-לעכשיו✅
אנו מתחייבים ל100% הצלחה✅
אנו משתמשים בציוד המקיף והמקצועי ביותר✅
מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום✅
שירות בפריסה ארצית✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ: 050-999-2828
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לפתוח את הסתימות

פתיחת סתימות
פתיחת סתימות

פתיחת סתימות בכיור

לעתים קורה מקרה כי הכיור של המטבח או של חדר האמבטיה עולה על גדותיו והסיבה לכך היא חומרים אשר אינם מתפרקים במים והגיעו אל תוך צינורות הניקוז. מה אפשר לעשות? במקרים מהסוג הזה אפשר לנסות ולהוציא את הגוף הזר באמצעות שימוש בכלי לפתיחה של סתימה בכיור בשם פומפה- מדובר באביזר אשר מיועד לפעולה במקרים בהם קיימת הצטברות קלה של חומרים.

כלי עזר נוסף אשר ניתן לעשות בו שימוש הוא ספירלה- הכוונה לצינור מתכת אשר מכניסים לצנרת ומסובבים באמצעות שימוש בידית עד לפירוק הסתימה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ספירלות החל מספירלות פשוטות ועד ספירליות חשמליות.

אילו שיטות נוספות קיימות לצורך פתיחת סתימות

רגע לפני שאתם מזמינים אינסטלטור לצורך פתיחת סתימות ישנן עוד מספר שיטות אשר ניתן לנסות. מה למשל? באמצעות שפיכת מים רותחים ניתן לנסות ולפתוח את הסתימה בכיור.

אופציה נוספת היא רכישת חומרים המיועדים לטיפול בסתימה בכיור- כיום במגוון רחב של חנויות תמצאו חומרים מהסוג הזה. עם זאת, עליכם להביא בחשבון כי לעתים מדובר בחומרים רעילים העשויים לגרום לזיהום סביבתי בשל העובדה כי הם כוללים חומרים כימיים. אם החלטתם לעשות שימוש בחומרים הללו, יש להקפיד ולעבוד עם כלי עבודה מתאימים כמו כפפות וכמובן להקפיד ולמנוע מילדים או בעלי חיים להתקרב לחומרים.

עוד נציין כי ישנם חומרים העשויים לגרום לפגיעה בצנרת ולכן כדאי להיוועץ עם גורם מקצועי רגע לפני שאתם בוחרים לקנות את החומרים. חומר נוסף הנחשב פופולרי למדי הוא סודה לשתייה. לפי חוות דעת של אנשים אשר בחרו לעשות שימוש בחומר, מדובר בחומר אשר מסייע לפתיחת הסתימות בצורה טובה.

היוועצות עם גורם מקצועי עשויה למנוע מצב של אסון במקרה בו תחליטו לטפל לבד בבעיה. חשוב מאד לדעת אל מי לפנות ולצורך כך כדאי לקבל המלצות על איש מקצוע מומחה בתחום.

שירותים פתיחת סתימות שביצענו לאחרונה

אנו בפלומברים נקראים לבצע בפתיחת סתימות למגוון רחב של תקלות פתיחת סתימה בחצר , באמבטיה , בכיור , במרפסת שירותים , בכל חלקי הארץ במגוון רחב של עבודות לדוגמא : אנו מגיעים מהר מאוד לקריאת שירות נותן מענה מקיף מקצועי בכל סוגי הסתימות ללקוחות פרטים , עסקים , מוסדות רכזנו עבורכם את עבודות אחרונות שבצענו :

השירות שבצענו:תיאור השירות:המחיר ששולם:
פתיחת סתימות בשירותיםהגענו לבית פרטי לאחר בדיקה מקיפה מצאנו שיש סתימה קשה בשירותים לאחר שעה של ניקוז הסתימה התקלה נפתרהטווח מחירים למטר 250₪ - 450₪
פתיחת סתימה בכיורהגענו לדירת גן הלקוח ביקש לבדוק את התקלה של בסתימה בכיור בשירותים לאחר עבודה של 60 דקות סדרנו את הסתימה התקלה נפתרה .טווח מחירים למטר עבודה 250₪ - 550₪
פתיחת סתימה באמבטיהעבודה בחדר כושר בתל אביב לאחר עבודה של 60 דקות הצלחנו לפתוח את הסתימה ושאבנו את כל הלכלוך הקיים התקלה נפתרהטווח מחירים למטר עבודה 250₪ - 500₪
פתיחת סתימה בביובהגענו למשרד גדול ברמת גן היה ריח חזק מאוד בביוב בבניין ובקומה אתרנו את הסתימה שהיתה בקומה של המשרד השתמשנו בציוד המתקדם התקלה נפתרה. טווח מחירים למטר 250₪ - 650₪
פתיחת סתימה בחצר
הגענו דירת גן במרכז הארץ כל החצר הייתה מוצפת במים הניקוז לא עבד ופתחנו את הסתימה בחצר לאחר עבודה מקצועית נפתרה התקלה.טווח מחירים למטר 250₪ - 550₪

הזמנת אינסטלטור לצורך פתיחת סתימות

במידה וכל השיטות אשר הזכרנו כאן לא ממש מסייעות, הרי אחת הדרכים הטובות ביותר היא להזמין אינסטלטור לצורך פתיחת סתימות. כאשר מדובר על סתימה בכיור, ניתן לפתור את הבעיה תוך זמן קצר.

פתיחת סתימות באסלה

סתימות באסלה עשויות להיגרם כתוצאה משערות וגלילים של נייר טואלט אשר נזרקים לאסלה וגורמים נזק רב. בשל העובדה כי מדובר באחד המקומות המשמעותיים ביותר בבית, קיימת חשיבות רבה לטפל בסתימה בדחיפות- אף אחד מאיתנו לא ממש רוצה להסתובב בבית עם ריחות לא נעימים ולכן אין לדחות את הגעת האינסטלטור. כאשר מדובר על סתימה בשירותים, אינסטלטור יעשה שימוש בכלי בשם פומפה.

סתימות בביוב

סתימות בביוב נחשבות מורכבות ומצריכות הזמנת גורם מקצועי אשר יהיה ביכולתו לטפל בסתימות בצורה הטובה ביותר באמצעות שטיפה של הצנרת במכונה מתאימה אשר מפיקה לחץ מים גבוה. אופציה נוספת לטיפול בסתימות היא ביובית- מדובר במיכל אשר מבצע שאיבת וואקום והמטרה היא לשאוב את המערכת ולנקות את כל הלכלוך והחפצים אשר גורמים לסתימה בביוב. לאחר פתיחת הסתימה, יש לבצע שטיפה יסודית של הצנרת.

פתיחת סתימות 24 שעות ביממה

מכירים את הסיטואציה בה אתם חוזרים בשעת לילה מאוחרת נכנסים לאמבטיה ומגלים כי יש סתימה? אכן מדובר בסיטואציה לא נעימה כלל. אם פעם הייתם מחכים עד אור הבוקר על מנת לפתור את הבעיה, בשנים האחרונות ישנם לא מעט בעלי מקצוע אשר מציעים שירות מסביב לשעון.

בשנים האחרונות ניתן לראות שירות חדש בקרב בעלי מקצוע- פתיחת סתימות 24 שעות ביממה.  מדובר בשירות אשר יאפשר לכם להסתייע בשירות של בעלי מקצוע לאורך 24 שעות ביממה ונחשב יקר יותר בהשוואה לעבודה בשעות הרגילות.

איך למנוע סתימות

בין אם מדובר בסתימה בביוב או בין אם מדובר בסתימה בכיור, אין מדובר על מקרים נעימים למדי אלא על מקרים אשר גורמים לשיבוש אורח החיים. ניתן להקפיד על ניקיון של הכיורים והאסלות בבית או לנסות ולתקן את הבעיה בצורה  עצמאית באמצעות השימוש בכלים אשר הוזכרו מקודם.

אנשי המקצוע הטובים ביותר

כאשר מדובר על פתיחת סתימות אין להתפשר אלא למצוא את בעלי המקצוע הטובים ביותר. אנו באתר מציעים לכם שירות מקצועי ואדיב מטעם אנשי המקצוע הטובים ביותר. כאשר מדובר על סתימות בבית הפרטי שלכם, אין מקום לטעויות אלא לבחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר. על מנת לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר יש להקפיד על מספר פרמטרים כמו למשל וותק, ניסיון ומקצועיות- מדובר על פרמטרים חיוניים למדי אשר יסייעו לכם בבחירה.

פתיחת סתימות מחיר

לשאלה כמה זה עולה לכם התשובה היא כי הזמנת בעל מקצוע לצורך פתיחת סתימות תלויה במספר גורמים ואין מדובר על מחיר קבוע. עבור ביקור של אינסטלטור תשלמו למעלה מ-100 ש"ח וכמובן תשלמו יותר עבור הפעולות אשר הוא יבצע.  במקרה של פתיחת סתימה בכיור  או במקלחת תשלמו בין 100- 300 ש"ח. עם זאת, כאשר מדובר על סתימה בביוב המחיר כבר יקר יותר ונע בין 500 ש"ח ומעלה.

פתיחת סתימה בשירותים
פתיחת סתימה בשירותים
פתיחת סתימה בביוב
פתיחת סתימה בביוב
פתיחת סתימה בכיור
פתיחת סתימה בכיור
פתיחת סתימה באסלה
פתיחת סתימה באסלה
פתיחת סתימה בצנרת
פתיחת סתימה בצנרת
פתיחת סתימה באמבטיה
פתיחת סתימה באמבטיה
פתיחת סתימה במקלחת
פתיחת סתימה במקלחת
Call Now Button